„Nigdy Więcej Rzezi Wołyńskiej” – zapraszam na zawody strzeleckie na strzelnicy Bettlefield w Malechowie 13.06.2020 r.

Wracamy na strzelnice. W najbliższą sobotę 13 czerwca 2020 r. na Strzelnicy Battlefield w Malechowie odbędą się zawody strzeleckie z cyklu zawodów 10 strzałów ku chwale Ojczyzny, pod nazwą „Nigdy Więcej Rzezi Wołyńskiej”.

Regulamin zawodów został zamieszczony na stronie Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego, poniżej pełna jego treść. Zawody zamieszczone w kalendarzu ZZSS, a więc start w zawodach uprawniał będzie do przedłużenia licencji zawodnika PZSS.

Download (PDF, 255KB)

We wszelkich sprawach organizacyjnych należy kontaktować się ze mną lub z kierownikiem zawodów Martą Laskowską. Wracamy po chińskiej zarazie na strzelnicę, ale z zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa.

Tematem zawodów jest historia, która nie ma prawa się ponownie zdarzyć i z tego powodu wspomnimy to na strzelnicy. Jestem pewny, że będzie to miłe spędzenie czasu z jednoczesną refleksją nad tym co ważne, a ważne jest to abyśmy byli bezpieczni.

Jak zawsze na zawodach, które są przez KKS Kaliber organizowane na Strzelnicy Battlefield w Malechowie, będzie nagroda nie niespodziewana, w postaci pistoletu Glock 17. Zasady przyznania tej nagrody w regulaminie.

Pamiętajcie o środkach ostrożności na chińskiego, komunistycznego wirusa.