Postrzelony w lewacko-anarchistycznej strefie do której nie ma wstępu policja, chce pozwać policję, bo mu nie pomogła

Mężczyzna, który został postrzelony w strefie CHAZ w Seattle, chce pozwać policję za to, że nie zareagowała wystarczająco szybko na „strefę autonomiczną”, gdzie wznoszą się barykady uniemożliwiające wejście policji. 🙂

Pan DeJuan Young twierdzi, że w tej lewicowej strefie szerzy się rasizm, bo strzelanina w której  został trafiony była motywowana rasizmem. 🙂

Najpierw ranny pan stwierdził, że został zaatakowany przez członków Ku Klux Klanu albo The Proud Boys (organizacja założona dla beki przez komika, Gavina McInnesa, która w narracji mediów urosła do rangi skrajnie faszystowskiej bojówki), a potem dodał, iż za swój stan zdrowotny obwinia policję, gdyż ta nie chciała mu pomóc i zostawiła go na bruku, żeby umarł.

Pan murzyn został postrzelony w okolicach wyludnionego komisariatu, w strefie utworzonej w celu niewpuszczania do środka policji i oskarża lokalną policję o spóźnioną interwencję. Pan też odmawia podania rysopisu sprawców ataku. Poza tym pan apeluje aby wpłacać na jego konto pieniądze na leczenie i rehabilitację.

W tym samy czasie strefie opanowanej przez pokój miłujących anarchistów zginęło kilka osób, wszyscy od kul… no właśnie nie wiadomo.

(na podstawie kiro7.com facebook.com/hoplofobia)

Oczy pełne smutku. Wzruszenie i współczucie ogarnia lewaków i antyfiarzy i zamiast na narkotyki wydadzą pieniądze na pomoc temu postrzelonemu panu. Jak myślicie, będzie jak piszę?

Z drugiej strony to myślę, że to co pan murzyn mówi wcale nie jest sensu pozbawione. No skoro policja ma zapewniać bezpieczeństwo, no to niby dlaczego nie pozwać za brak pomocy? Może w USA w te bzdury o zapewnianiu bezpieczeństwa nie wierzą ludzie i pewnie z tego powodu to co mówi pan postrzelony wywołuje raczej rozbawienie. No, ale w Polsce. W Polsce przecież ludzie wierzą w taki bajki, że to policja zapewnia bezpieczeństwo.

Chętnie kiedyś bym wdał się w spór sądowy właśnie na tej zasadzie. Politycy zapewniają, że policja zapewni bezpieczeństwo. Więc gdyby był jakiś chętny to może można by spróbować obnażyć przy pomocy urzędowego wyroku te polityczne kłamstwa.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Dzięki waszemu wsparciu strona działa.