Straż graniczna Stanów Zjednoczonych przechwyciła przemyt broni z Chin

LOUISVILLE, W Louisville funkcjonariusze U.S. Customs and Border Protection (CBP) wykryli próbę przemytu do USA i przechwycili transport z Chin, który zawierał ponad 10 000 części do broni szturmowej.

Przesyłka została przejęta 22 maja. Funkcjonariusze sprawdzili transport, który przybył z Shenzhen w Chinach z adresem docelowym w Melbourne na Florydzie. Oficjalny opis przesyłki informował, że zawiera ona 100 szt. próbek elementów stalowych. Jest to powszechna praktyka przemytników polegająca na maskowaniu kontrabandy jako nieszkodliwego lub legalnego towaru w nadziei, że służby nie będą sprawdzały zawartości transportu.

“Przywóz wszelkiego rodzaju amunicji jest regulowany przez ATF”, powiedział Thomas Mahn, dyrektor portu lotniczego w Louisville.  “Ten przemytnik świadomie próbował uniknąć wykrycia, jednak nasi oficerowie pozostają czujni, zapewniając bezpieczeństwo naszej społeczności.”

(źródło U.S. Customs and Border Protection opracowanie Maciej Rozwadowski)

No i się zastawiam z jakiego powodu komuniści z Chin przemycają części z bronią do Ameryki…? Czy to ma jakiś związek z zadymami  lewackich awanturników walczących o “równouprawnienie” dla czarnoskórych?

Każdy może uczestniczyć to co dzieje się na tej stronie wspierając Fundację Trybun.org.pl