Floryda: Szeryf hrabstwa Clay powoła na zastępców wszystkich legalnych posiadaczy broni jeśli agresja ruchu BLM będzie narastać

Jeden z szeryfów hrabstwa na Florydzie ma już dość propagandy “Black Lives Matter” i anty-policyjnej retoryki wypowiadanej przez różnych przedstawicieli mediów. Szeryf hrabstwa Clay na Florydzie, Daryl Daniels, ostrzegł potencjalnych wywrotowców, że uczyni swoim zastępcą “każdego legalnego właściciela broni” w swoim hrabstwie jeśli okaże się, że protestujący stają się za bardzo agresywni.

Daniels, Afroamerykanin, poczynił te uwagi podczas nagrania wideo, w którym został otoczony przez swoich oficerów i wyśmiewał tzw. „prawa obywatelskie” protestujących jako bezprawne.

Pod koniec nagrania Daniels ostrzegał wszystkich potencjalnych buntowników, że nie tylko biuro szeryfa będzie bronić hrabstwa. “Jeśli nie poradzimy sobie z tobą… skorzystam z władzy i autorytetu szeryfa i uczynię swoim specjalnym zastępcą każdego prawowitego właściciela broni w tym hrabstwie. Zrobię to w jednym konkretnym celu: aby zapełnić lukę między uprzejmością a bezprawiem.”

Clay County mieści się w północno-wschodniej Florydzie, na przedmieściach Jacksonville. Hrabstwo nie doznało jeszcze żadnych gwałtownych protestów ani zamieszek, ale Daniels miał przesłanie dla tych, którzy mogliby chcieć to zmienić. “Jeśli grozisz, że przyjedziesz do Clay County i wydaje ci się, że będziemy się tobie kłaniać to jesteś w wielkim błędzie”, powiedział Daniels. “Wiem, co się dzieje, gdy panuje bezprawie. W tym dniu i w tym czasie Bóg daje lekcję mężczyznom i kobietom, takim jak ci ludzie stojący za mną. Oni mają silne kręgosłupy i staną na granicy między bezprawiem, a dobrymi obywatelami, których mamy obowiązek chronić.”

Daniels wezwał również media do zaprzestania tworzenia i rozpowszechnienia fałszywej narracji, że egzekwowanie prawa jest w jakiś sposób złamane i że system któremu służą policjanci jest z natury rasistowski. “Nie padnij ofiarą propagandy twierdzącej, że egzekwowanie prawa jest złe a my jesteśmy wrogami obywateli, których mamy chronić i którym mamy służyć”, powiedział Daniels. “Przysięgliśmy wspierać, chronić oraz bronić Konstytucji.”

Daniels powiedział, że pokojowi demonstranci będą szanowani i chronieni. “Tak, będziemy chronić wasze konstytucyjne prawa tak długo, jak długo będziecie pozostawać w granicach pokojowych protestów lub pokojowych marszów, ale w chwili gdy wyjdziecie spod ochrony Konstytucji, będziemy na was czekać i damy wam to na co zasługujecie .”

Daniels zakończył nagranie jasnym komunikatem dla zadymiarzy: “Zostałeś ostrzeżony!”

Daniels jest szeryfem pierwszą kadencję i stara się o reelekcję.

(źródło thenewamerican.com przygotowanie Maciej Rozwadowski)

Tak działa i zachowuje się szeryf wybierany głosami ludu. Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak działa polska dzielna policja, zachęcam do obejrzenia dzisiejszego programu uwaga uwaga.tvn.pl. Osobiście jestem przerażony tym jak to wygląda. Niestety nie będę tego szerzej komentował, bo wiele wskazuje na to, że będę pełnomocnikiem najbliższej rodziny zastrzelonego chłopaka.

Każdy może uczestniczyć to co dzieje się na tej stronie wspierając Fundację Trybun.org.pl