“Kiedy broń będzie zakazana, tylko przestępcy będą mieli broń” – przykład działania tej zasady ze Szwecji

2020-08-02 18:58 (PAP) Szwecja/ Nie żyje postrzelona nastolatka, w tle wojna gangów

Nie żyje 12-letnia dziewczyna postrzelona w nocy z soboty na niedzielę przy stacji benzynowej w gminie Botkyrka pod Sztokholmem – poinformowała w niedzielę szwedzka policja. Prawdopodobnie była ona przypadkową ofiarą wojny gangów.

Według policji strzały padły z przejeżdżającego obok stacji benzynowej samochodu, dosięgając znajdującą się przy barze szybkiej obsługi nastolatkę. Ciężko ranna dziewczyna została przewieziona do szpitala, gdzie w niedzielę zmarła.

Jak podała gazeta “Expressen”, powołując się na źródła w śledztwie, zginąć miało dwóch młodych mężczyzn z lokalnego gangu Botkyrka. Według świadków byli oni widziani na miejscu zdarzenia, mieli na sobie kamizelki kuloodporne.

Policji dotychczas nie udało się zatrzymać sprawcy. Trwa analiza monitoringu oraz przesłuchania świadków.

Według “Expressen” nastolatka jest kolejną przypadkową ofiarą wojny gangów, której nie powstrzymała zapoczątkowana jesienią ubiegłego roku, a zakończona w czerwcu policyjna Operacja Szron. W Sztokholmie śledczy mieli się skupić na 30 kluczowych przestępcach, ale z czasem lista ta wydłużyła się do 68 przywódców walczących ze sobą grup. W tym czasie wzrosła także liczba strzelanin. Źródłem konfliktów gangów są wpływy ze sprzedaży narkotyków.

Szwecja powoli ale systematycznie pogrąża się w chaosie. Szczerze pisząc ani trochę mi ich nie szkoda. To konsekwencja tego jakie wybory podejmują mieszkańcy Szwecji. Od dziesięcioleci socjalistyczne rządy doprowadziły do tego co czytacie. Gangi mają broń i nikt im zabronić nie może.

Obywatel musi wierzyć w lewicowe bzdury, że za bezpieczeństwo odpowiadają służby państwa. To nie obywatel odpowiada za swoje bezpieczeństwo, a rząd i służby, które ten rząd powołuje. Mniej więcej to jest fundament socjalizmu. Ten socjalizm również jest realizowany w Polsce.

Oczywiście, że tu nie było miejsca na obronę, bo jakiś bandzior po prostu zaczął strzelać na oślep. Nie w tym jednak jest problem. Socjalizm w Szwecji wypalił im rozumy, oni utracili instynkt samozachowawczy i pozwolili, na skutek oddania wszystkiego w ręce państwa, aby ulicami zaczęły rządzić gangi.

Gdyby każdy kto czytuje bloga trybun.org.pl regularnie wspierał Fundację Trybun.org.pl, dużo więcej dałoby się zrobić