Ruch #BlackLivesMatter to ideologiczne dziecko Komunistycznej Partii Chin

Black Lives Matter – jako organizacja, a nie tylko hasło – ruch ten ma ścisły związek z Komunistyczną Partią Chin (KPCh). Przedstawiając się jako spontaniczny ruch oddolny zajmujący się problemem nierówności rasowych, w rzeczywistości jest on częścią nieoficjalnej, ale bardzo realnej wojny KPCh ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

BLM został założony w lipcu 2013 roku przez trzech młodych aktywistów – Alicję Garzę, Patrisse Cullors i Opala Tometi. Od pewnego czasu wiadomo, że wszyscy oni są marksistami (thenewamerican.com). To, co do tej pory pozostało ukryte to ich bliskie związki z siatką KPCh.

Główne połączenie BLM z KPCh odbywa się poprzez Chińskie Stowarzyszenie Postępowe (Chinese Progressive Association – CPA) z siedzibą w San Francisco. Założone w 1972 roku, CPA było tworem maoistowskiej grupy komunistycznej I Wor Kuen, czyli “Sprawiedliwych i Harmonijnych Pięści”. Mimo że I Wor Kuen połączyły się z Ligą Walki Rewolucyjnej, która stała się częścią Freedom Road Socialist Organization i obecnie nazywa się Liberation, niektórzy z dawnych działaczy do dziś prowadzą CPA.  Na przykład, Pam Tau Lee pomogła założyć CPA jako kadra I Wor Kuen/Ligi Walki Rewolucyjnej. Dziś jest członkiem grupy frontu Liberation Road LeftRoots i pełni funkcję przewodniczącej zarządu CPA.

Według Pam Tau Lee, “korzenie CPA sięgają lat 30. XX wieku”, a chińsko-amerykańscy radykałowie stali się później mentorami założycieli CPA. Ci chińscy radykałowie, według niej, “byli socjalistami i komunistami” (rumble.com).

Alex Tom, do niedawna były przewodniczący CPA, opisał główne założenia CPA jako “wyniesienie” chińskiej rewolucji komunistycznej i dodał, że istnieje ona dzisiaj, aby promować “przyjaźń ludzi w Chinach”. Alex Tom jest również towarzyszem LeftRoots i wieloletnim przyjacielem założycielki BLM, Alicji Garzy. Duet ten sięga organizacji studenckich na UC San Diego pod koniec lat 90. i od tego czasu ściśle współpracuje. Sama Alicia Garza jest związana z CPA co najmniej od 2012 roku – rok przed założeniem BLM.

Pod koniec 2013 r. Alex Tom poprowadził w Chinach “tournee zapoznawcze” wraz z działaczem CPA i towarzyszką Lucia Lin z LeftRoots. Według Toma, zostały nawiązane kontakty z “członkami partii [komunistycznej], działaczami podziemia, a także organizacjami pozarządowymi”.

W 2014 r. Lucia Lin pojechała z Alicią Garza do Ferguson w stanie Missouri na spotkanie z Organizacją Walki Czarnych (OBS). Na czele z Jamalą Rogersem, komunistą z Liberation Road, OBS była główną siłą prowokującą zamieszki w Ferguson w sierpniu 2014 r. i organizowała najazd 10 tys. outsiderów aby w konsekwencji zniszczyć część miasta.

W tym samym roku Alex Tom, Pam Tau Lee i inni działacze CPA/LeftRoots założyli Asians 4 Black Lives, która obecnie jest ogólnokrajową grupą wsparcia dla BLM. Na spotkaniu otwartym w kwietniu 2015 roku w Bay Area liderka BLM, Karissa Lewis, opisała pozostałych występujących – Alexa Toma i Nadię Chastagir z Asians 4 Black Lives jako “współspiskowców”.

W 2016 roku zwolennicy LeftRoots Alex Tom, Lucia Lin, Cathy Dang, Soya Jung i Timmy Lu wraz z Alvina Wong z CPA opracowali 324-stronicowy rewolucyjny podręcznik “Asian American Racial Justice Toolkit” dla Azjatów 4 Black Lives i aktywistów BLM (apalanet.org).

Alex Tom współpracował również ściśle z Alicją Garzą i współzałożycielką BLM, Patrisse Cullors, aby połączyć BLM z radykalnymi sieciami Laosu, Kambodży i Wietnamu.

CPA finansuje również skrajnie lewicową organizację mobilizacji czarnych wyborców Alicii Garzy, Black Futures Lab.

Pam Tau Lee ma bliskie związki z chińskimi urzędnikami w San Francisco. Kiedy chińska firma naftowa zdenerwowała lewicowców Bay Area, wykonując odwierty na rdzennej ziemi w Ekwadorze, Pam Tau Lee pomogła załatwić sprawy między aktywistami a chińskimi urzędnikami.

Podczas webinarium w maju 2020 roku z Qiao Collective, grupą Chińczyków i Amerykanów którzy wierzą bezmyślnie w KPCh, Alex Tom ujawnił swoje bliskie związki z urzędnikami KPCh: “Mamy też łączność z Chińską ambasadą… Rozmawiałem z nimi o naszej roli.”. Towarzysz Tom mówił dalej: “Musimy ciągle mieć baczenie na nasz cel … obrona Chin…. Dla mnie najważniejsze jest to, że … musimy pozbyć się Trumpa.”.

Zarówno Pam Tau Lee, jak i Alex Tom ściśle współpracują z byłym szefem CPA, Ericiem Mar. Chwilowy zwolennik zarówno Ligi Walki Rewolucyjnej jak i Organizacji Socjalistycznej Freedom Road, Eric Mar jest silnie pro-chiński. Zasiadał w radzie nadzorczej San Francisco i jest jawnym orędownikiem ruchów Asians 4 Black Lives i BLM.

Eric Mar ściśle współpracuje również z wieloletnim działaczem Bay Area, Russellem Lowe, w ramach organizacji Comfort Women Justice Coalition . Ta szlachetnie brzmiąca z nazwy grupa jest zasadniczo pro-chińską formacją propagandową. Organizacja odwołuje się do straszliwej przymusowej prostytucji chińskich kobiet zmuszanych do tego przez wojska japońskie przed i w czasie II wojny światowej. Kampania ta ma na celu wbicie klina pomiędzy Stany Zjednoczone i ich sojuszniczą Japonię – oczywiście z korzyścią dla Chin.

Russel Lowe pracował przez ponad 20 lat jako członek sztabu pro-chińskiej senator Dianne Feinstein (thenewamerican.com).

W sierpniu 2018 roku, Lowe został publicznie nazwany przez San Francisco Chronicle (sfchronicle.com) oraz inne redakcje, w tym The New American (thenewamerican.com) – wieloletnim szpiegiem KPCh. Phil Matier i Andy Ross z San Francisco Chronicle pisali: “Lokalne źródło, które wiedziało o tym incydencie, potwierdziło, że FBI pojawiło się w biurze Feinstein w Waszyngtonie około pięć lat temu, by ostrzec ówczesną przewodniczącą senackiej komisji wywiadowczej, że jej kierowca był podejrzewany o szpiegostwo na rzecz Chin.”

Po tym jak informacje te wyszły na światło dzienne, senator Feinstein starała się bagatelizować te rewelacje, twierdząc, że Lowe był tylko jej kierowcą. W rzeczywistości, Russell Lowe był najwyżej opłacanym pracownikiem pani senator, pełniącym oficjalnie funkcję “dyrektora biura” i łącznika Feinstein z kalifornijską społecznością azjatycką. Lowe uczestniczył nawet w jej imieniu w wydarzeniach odbywających się w chińskim konsulacie.

Black Lives Matter jest pod silnym wpływem i przywództwem ruchu Asians 4 Black Lives, Liberation Road, LeftRoots i Chinese Progressive Association. Wszystkie te organizacje są ze sobą połączone i są lojalne wobec KPCh.

Podczas gdy KPCh bezlitośnie prześladuje swoje własne mniejszości religijne, etniczne i polityczne, to oficjalnie “głęboko dba” o stosunki rasowe panujące w USA.

Ruch BLM, działając pod wpływem KPCh, spalił miasta w całej Ameryce i cofnął społeczne relacje rasowe o kilkadziesiąt lat. W rzeczywistości ruch ten to chińska piąta kolumna prowadząca wojnę na amerykańskiej ziemi. Nadszedł czas aby Amerykanie, a zwłaszcza ci którzy służą w organach ścigania uznali BLM właśnie  za taką organizację.

Trevor Loudon (thenewamerican.com tłumaczenie Maciej Rozwadowski)

Jak komentarz do tej istotnej informacji, która dla mnie nie zawiara elementu zaskoczenia, prosze o przeczytanie wipisu pt. Przeczytałem książkę pt. “46 sekund” i twierdzę, że przeczytać powinien ją każdy. Upieram się, że czytelnicy mojego bloga powinni przeczytać książkę, którą w tym wpisie przedstawiam. Książka nie odwołuje się do ruchu BLM ale prezentuje ukryte mechanizmy komunistycznego świata, które warto znać.

Komunistyczna wojna ze światem zachodnim odbywa się na naszych oczach, a większość członków zachodniej cywilizacji niczego nie pojmuje. Nie pojmują, bo nie chcą niczego rozumieć, nie pojmują bo są zwyczajnymi głupcami. Nie pojmują, bo niepojmowanie nie wymaga myślenia, a dzisiaj jest czas emocji, a nie rozumu.