Siedząc przy wigilijnym stole możesz być kontrolowany przez funkcjonariuszy totalitarnego reżimu PiS

Wczoraj totalitarny rząd PiS wydał rozporządzenie z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W tym rozporządzeniu reżimowy rząd napisał, że Święta Bożego Narodzenia i Wigilia mają odbywać się według rygorów jakie nam ci upadli ludzie wyznaczyli. Te tradycyjnie rodzinne święta będą się odbywały jak za okupacji, w strachu przed kontrolą dzielnych funkcjonariuszy totalitarnego reżimu PiS. Nie myślcie, że wprowadzone w życie regulacje są tylko niegroźnymi zalecaniami. Rząd towarzyszy z PiS tworzy naprawdę niebezpieczne przepisy, zagrożone karą.

Do dnia 27 grudnia 2020 r. zakazali nam towarzysze ze skrajnie socjalistycznej partii PiS organizowania imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju ponad 5 osób, które odbywają się w lokalu lub budynku wskazanym jako adres miejsca zamieszkania lub pobytu osoby, która organizuje imprezę lub spotkanie. Do limitu 5 osób nie wlicza się osoby organizującej imprezę lub spotkanie oraz osób wspólnie z nią zamieszkujących lub gospodarujących. Polska rodzina może zaprosić na święta maksymalnie 5 osób.

Łaska to niewypowiedziana ze strony towarzyszy z PiS, że to aż 5 osób. Dobry jest pisowski pan, dobry jak towarzysz Stalin, bo przecież mogli zakazać świąt i kto by im co zrobił?! W trosce o nas by to zrobili, a w trosce o nas wolno wszystko.

Towarzysz rzecznik Ministerstwa Zdrowia ogłosił dzisiaj na konferencji prasowej, że wprawdzie nikt nie wyśle policji, czy wojska na wigilijną kolację ale ograniczenie liczby świątecznych gości to twarde wskazanie i jasna deklaracja, jak powinniśmy spędzać nadchodzące święta. Towarzysz rzecznik nie wyśle, chociaż może… To zapewnienie, że nie wyśle to podkreślenie dobroci towarzyszy z PiS. Towarzysz urzędnik nie wyśle, ale jakiś wykolejony ktoś, to kto wie… Właśnie dostał całkiem niezłe możliwości.

Towarzysz rzecznik pytany z o karę za złamanie przepisów ograniczających liczbę gości odparł, że zawsze policja możne nałożyć mandat karny. Rozumiecie to jak należy rozumieć? Oni tworzą prawa, które pozwalają funkcjonariuszom totalitarnego państwa bezkarnie  wdzierać się do domów Polaków i ich kontrolować w święta. Nie mylę się i nie przesadzam. Skoro jest przepis zakazujący przebywania w domu ponad określoną liczbę osób i za to jest kara, to jest i prawo wdarcia się do domu w celu wykrycia czynu zabronionego przez totalitarne prawo.

Polska jest totalitarna chociaż niektórym nie mieści się to w ich przyciasnych głowach. Polacy powinni powiedzieć temu rządowi: a poszli won nam z oczu, darmozjady! Nie powie nikt, a będą tacy, którzy będą się szczycili w podporządkowania temu zwyrodniałemu prawu. Jesteśmy niewolnikami i zasłużyliśmy sobie na to.

Gdyby każdy kto czytuje bloga trybun.org.pl regularnie wspierał Fundację Trybun.org.pl, dużo więcej dałoby się zrobić