Żydowskie stowarzyszenie posiadaczy broni proponuje Joe Bidenowi szkolenie z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią palną

Kampania prezydencka ujawniła pilną potrzebę przeszkolenia Joe Bidena w zakresie posługiwania się bronią palną. Oddawanie niekontrolowanych strzałów w powietrze czy strzelanie ludziom w nogi jest nielegalne.

Według ortodoksyjnego rabina Raziela Cohena, certyfikowanego instruktora strzelectwa i ambasadora organizacji Jews for the Preservation of Firearms Ownership (www.jpfo.org):

“Joe Biden publicznie wykazał pewien brak świadomości jak i potrzebę głębszej edukacji w zakresie bezpiecznego obchodzenia się z bronią palną oraz legalnego używania broni. Oferuję mu odpowiedni kurs, jemu lub komukolwiek innemu, aby pomóc w rozwoju odpowiedzialnego posiadania broni i obalić mity które mogły być nieumyślnie rozpowszechnione podczas kampanii” – powiedział rabin.

Pan Zev Nadler, doświadczony instruktor strzelectwa współpracujący z JPFO zgodził się z tym, mówiąc: “Nie możemy zachęcać ludzi do strzelania w powietrze z broni palnej, to jest niebezpieczne i nielegalne”. Takie coś pan Biden zalecał w Washington Examiner. Rada Bidena, aby “po prostu wystrzelić ze strzelby przez drzwi, narusza fundamentalną zasadę bezpieczeństwa traktującą o tym, aby rozpoznać swój cel przed dotknięciem spustu”. Z pewnością nikt nie chce pozostawić takiego wrażenia w ludzkich umysłach – doradza Nadler.

Postępowcy powinni pracować razem z nami aby strach i ignorancję zastąpić edukacją i wiedzą. To po prostu zbyt niebezpieczne, aby pozostawić osiem milionów nowych posiadaczy broni – którzy rzucili się po broń w skutek pandemii i nieobecności policjantów – oraz 100 milionów już uzbrojonych Amerykanów, bez odpowiedniego szkolenia i instruktażu. “Ameryka ma bardzo doświadczoną grupę instruktorów, zróbmy z nich dobry użytek,” stwierdza personel JPFO.

Informacja o organizacji:

Jews for the Preservation of Firearms Ownership, www.jpfo.org jest najbardziej zdeterminowaną amerykańską organizacją walczącą o prawa obywatelskie, której celem jest usunięcie pojęcia “kontroli broni” jako wiarygodnego stanowiska w polityce publicznej. Tak zwana “kontrola broni” nie kontroluje żadnej broni i nie kontroluje zachowań przestępczych. Jedyne co robi to rozbraja niewinnych, pozostawiając ich bezradnymi w obliczu przestępców, tyrańskich rządów i ludobójstwa. Historia wielokrotnie już udowadniała ten fakt.

JFPO – założona w 1989 roku przez Aarona Zelmana jako odpowiedź na Holocaust – skupia autorytety moralne oraz ocalałych z prześladowań.

Wiadomym jest, że oddanie bezpieczeństwa osobistego oraz bezpieczeństwa swojej rodziny w ręce rządowych służb oznacza katastrofę. Nie musisz być Żydem by walczyć u naszego boku – wystarczy, że kochasz wolność.

(na podstawie jpfo.org Maciej Rozwadowski)

Ta propozycja to odpowiedź na słowa pana Bidena prezydenta USA, który faktycznie coś opowiadał o strzelaniu ze strzelby do napastników. Pan Biden męczy się samym podpisywaniem dokumentów przed kamerami w Białym Domu i jestem pewny, że nie da rady przejść szkolenia z zakresu posługiwania się bronią.

Teraz z Żydach, bo niezmiennie są jednak w centrum wydarzeń na świecie. Jak widzicie są różni Żydzi. To nie jest tak, jak twierdzą ludzie opętani nienawiścią do Żydów, że w nich jest całe zło i spisek ciągle jakiś robią. Żydów bardzo szanuję i lubię. Z Żydów warto brać przykład i uczyć się ich zaradności. Przeszli Holokaust i już więcej sobie na niego nie pozwolą. Myśmy przeszli Holokaust, zachowujemy się jakby to się nie wydarzyło.

Na marginesie taki żart, ale kto wie czy nie proroczy. Postanowiliśmy z kolegą, że w czasie pod rządami czerwonych Demokratów, Stany Zjednoczone Ameryki będziemy nazywać uroczyście Соединённые Штаты Америки.