Przekaż 1% zrabowanych ci w podatkach pieniędzy na rozwój strzelectwa sportowego w Polsce

W Polsce nie ma zbyt wiele organizacji strzeleckich, które są zarazem organizacjami pożytku publicznego, uprawnionymi do korzystania z odpisu 1% z podatku dochodowego. Jedną z tych nielicznych organizacji strzeleckich jest KKS Kaliber, czyli klub strzelecki z Koszalina, którego jestem prezesem od paru lat.

W naszym klubie jest kilkuset członków, na chwilę pisania wpisu jest nas 417. Nazywam KKS Kaliber stowarzyszeniem strzeleckim pierwszego kontaktu. Staramy się realizować taki cel, że przy minimum koniecznych kosztów i formalności, każdy kto chce może się do klubu zapisać i zdobyć z nami pozwolenie na broń. Jestem przekonany, że tak to się odbywa w praktyce. Klub działa, klubowiczów przybywa.

Pieniądze, które posiadamy ze składek członkowskich i odpisów 1% wydajemy na sprawy strzeleckie. W zakresie pieniędzy wyznaję zasadę, że klub pieniędzy nie gromadzi, klub pieniądze wydaje na strzelectwo i jego promocję.

W regionie pomorza zachodniego jesteśmy jednym z największych stowarzyszeń strzeleckich. Tu o nas słychać, bo każdy kto chce może w naszym klubie przejść całą procedurę do pozwolenia na broń.

Wsparcie KKS Kaliber 1% podatku sprawi, że dostaniemy pieniądze, które wydamy na akcję propagandową. Kiedyś wieszaliśmy bilbordy w Koszalinie, za pieniądze z 1% zawiesimy je znowu. Przekaż nam 1% z tego co zrabowało ci opresyjne socjalistyczne państwo polskie i w łasce swojej zezwala na przekazanie pieniędzy organizacjom społecznym.

W wykazie organizacji pożytku publicznego na 2021 r. jesteśmy pod pozycją 5919.