Z cyklu broń ratuje życie: włamywacz atakujący młotkiem w szpitalu, domownik miał broń palną

Okazuje się :), że nawet jak o tym nie piszę, nie wspominają o  tym media głównego nurtu, co zrozumiałe, to nieustannie broń ratuje ludziom zdrowie i życie.

W poniedziałek 15.02.2021 r. jakiś łobuz wdarł się do domu w hrabstwie Nash w Karolinie Północnej. Miał bandzior młotek budowlany i zaatakował kobietę, która była w domu. Na szczęście w domu był jej mąż z bronią pod ręką i pan bandyta zarobił kilka kulek ołowianych.

Pojechał do szpital, lekarze uratowali mu życie. Jak wydobrzeje będzie odpowiadał karnie za włamanie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Pomoc policji okazała się zbędna. Nie tylko zbędna ale i niemożliwa do uzyskania, z uwagi na gwałtowny przebieg zamachu. Ten gwałtowny przebieg zamachu wcale nie jest rzeczą odosobnioną, bo na tym na ogół polegają te najbardziej niebezpieczne dla ludzi przestępstwa.

(informacja na podstawie jocoreport.com)

Ostatnio jakoś mniej czasu mam na pisanie na trybunie, proszę o wyrozumiałość. Pracy mam coraz więcej. Polska wiecznej szczęśliwości tworzona przez troskliwych socjalistów z PiS, za wszelką cenę chce z coraz większej ilości przedsiębiorców uczynić przestępców. Skala represji, skala nękania Polaków przez urzędy skarbowe i zus jest niespotykana w dotychczasowej mojej 20 letniej pracy zawodowej. No ale zostawmy ten temat być może na inną opowieść.

Teraz delektuję się muzyką country i cieszę się, że zima odchodzi, czekam na wiosnę…