Z cyklu broń ratuje życie: włamywacz ujęty przez uzbrojonego przechodnia

USA, stan Utach, miasto St. Georde, 6 kwietnia 2021 r. Przed godziną 6 rano policja została wezwana przez człowieka, który zawiadomił o tym, że złapał na gorącym uczynku włamywacza i trzyma go na celowniku swojej broni.

Po przybyciu na miejsce policja ujęła pana włamywacza, który próbował włamać się do ciężarówki. Okazało się, że pan włamywacz ma przy sobie różne fanty zdobyte na wcześniejszych włamaniach. Dodatkowo pan włamywacz poszukiwany był za różne inne złe czyny.

O obywatel co przy użyciu broni palnej ujął przestępcę nic się w informacji medialnej nie wspomina, bo chyba nie ma potrzeby. Wydaje się to normalną sprawą.

Niech nikomu nie przyjdzie do głowy naśladować w upadłej Polsce podobnego rodzaju zachowanie. Pan przestępca jak się włamuje, to niech to robi w spokoju. Pomysł ujęcia włamywacza przy użyciu broni z całą pewnością skończy się niewyobrażalnymi kłopotami dla praworządnego posiadacza broni. Bohaterstwo w socjalizmie nie popłaca. Socjalizm to ustój uwielbiany przez miernoty i przez miernoty skonstruowany.

(na podstawie stgeorgeutah.com)