Biden w końcu powiedział to głośno – całkowity zakaz broni palnej!

Przez lata zwolennicy kontroli broni wielokrotnie uderzali w ten sam ton. Mówili, że ich celem jest ustanowienie “zdroworozsądkowych” praw kontroli broni jako środka ochrony Amerykanów przed tak zwaną “przemocą z użyciem broni”. Kiedy właściciele broni wyrażali swój sprzeciw, ci protekcjonalnie zapewniali, że nikt nie chce odebrać im broni.

Ale zwolennicy Drugiej Poprawki nie kupują tych bajek. Widzą w jakim kierunku zmierzają kontrolerzy broni i wielokrotnie ostrzegali, że ich ostatecznym celem jest zakazanie wszelkiej broni palnej będącej w rękach cywilów.

Zaczęło się od surowej regulacji takich rzeczy jak  broń palna samoczynna i tłumiki, doprowadzili do tego, że przeciętnego Amerykanina nie było po prostu na nie stać. Następnie chciano zdelegalizować ukryte noszenie broni, “Saturday night specials” (guns.fandom.com) i amunicję “cop-killer” (en.wikipedia.org). Ostatnio wzięli na cel “broń szturmową”, taką jak AR-15, a teraz także tzw. broń-widmo (bradyunited.org).

Oczywiście każdy, kto sprzeciwiał się tym prostym “reformom bezpieczeństwa broni” był oskarżany o „noszenie kapelusza z folii aluminiowej” i popadanie w skrajność w kwestii tego, co było przecież tylko zwykłym rozsądnym krokiem w walce z “przemocą z użyciem broni”.

W środę wieczorem (21.07), podczas transmitowanego przez CNN spotkania w ratuszu, prezydent Joe Biden powiedział jasno –  aby wszyscy mogli to wyraźnie usłyszeć – że prawdziwym i ostatecznym celem Demokratów jest pełne rozbrojenie cywilów. I zrobił to po raz kolejny cedząc słowa przez swoje porcelanowe zęby. (thetruthaboutguns.com)

“Przestępczość spadła”, twierdził Biden podczas transmisji.

FAŁSZ. Przestępczość idzie w górę w całym kraju (edition.cnn.com). Zabójstwa strzeliły w górę w dużych miastach, takich jak Chicago, Nowy Jork, Boston, Filadelfia, Atlanta, Phoenix, Austin i Pittsburg.

“Przemoc z użyciem broni i liczba morderstw wzrosły”, kontynuował. Podobno napaść z użyciem śmiercionośnej broni i morderstwo ciągle wpisują się w definicję „przestępczości”.

Następnie Biden ponownie pochwalił się zakazem posiadania broni palnej z 1994 roku, który jak twierdzi uchwalił:

Jestem jedynym facetem który uchwalił to prawo, kiedy byłem senatorem, aby doprowadzić do tego, że broń ”szturmowa” zostanie wyeliminowana. Myślenie, że potrzebujesz broni która może oddać 20, 30, 40, 50, 120 strzałów z tej broni, niezależnie od tego, czy jest to pistolet 9 mm czy karabin, jest niedorzeczne. Będę nadal parł do tego, aby wyeliminować sprzedaż tych rzeczy.

Tak jest. Nie chodzi już tylko o straszne karabiny w czarnej barwie. Teraz także pistolety 9 mm. Potem będą rewolwery, karabiny lever-action, strzelby i sztucery. Wyznanie Bidena jest kulminacją dekad stopniowego wprowadzania zmian przez tych, których jedynym celem jest pełne rozbrojenie ludności cywilnej.

Najpierw wmawiano nam, że w samoczynna broń palna jest po prostu zbyt niebezpieczna. Nikt nie potrzebował jej do polowania na jelenie.

Kongres uchwalił Narodową Ustawę o Broni Palnej (NFA), która mocno je regulowała i wymagała podatku w wysokości 200 dolarów od transferu broni samoczynnej, karabinów z krótką lufą i tłumików. Następnie, w 1986 roku, całkowicie zdelegalizował ich produkcję na rynek cywilny. Sztucznie ograniczona podaż, co w zasadzie pozbawiła przeciętnego Amerykanina możliwości posiadania pistoletu maszynowego, oczywiście to było celem anty-wolnościowców przez cały czas.

Następnie wmówiono nam, że magazynki o dużej pojemności są niepotrzebne i niebezpieczne. Stany takie jak Kalifornia, Nowy Jork i Kolorado przyjęły przepisy ograniczające pojemność magazynków do dziesięciu naboi lub mniej. Z jakiegoś powodu 11 naboi w magazynku uznano za ilość zbyt śmiercionośną.

Ale jeśli wcześniej to tryb prowadzenia ognia był determinantem tego jak śmiercionośna była dana broń palna, to dlaczego teraz nagle pojemność magazynka ma znaczenie? Nieważne. Granica znowu została przesunięta. My oddaliśmy cal, oni zagarnęli całą milę.

Powiedzieli, że chcą się upewnić, że przestępcy nie będą mogli kupować broni palnej, więc w 1993 roku ustawa Brady’ego nakazała sprawdzanie przeszłości przy zakupie broni. Teraz zostało to uznane za absolutnie niewystarczające… najczęściej dlatego, że FBI ciągle nie wywiązuje się z tego obowiązku, co doprowadziło do kilku nagłośnionych sytuacji zagrożenia życia. (washingtonpost.com).

Rozwiązaniem jest teraz – a jakże – nowa regulacja, “powszechne sprawdzanie przeszłości” (thetruthaboutguns.com), wyraźny krok w kierunku pełnej rejestracji broni… która pewnego dnia doprowadzi w naturalny sposób do jej konfiskaty.

Znów, my oddajemy cale a oni biorą mile.

Od lat ostrzegaliśmy, że będą zmierzać w kierunku zakazu i pełnej konfiskaty i wiecie co? Administracja Bidena wielokrotnie udowodniła, że te przewidywania były w 100% trafne.

Przykładem może być nominowany przez Bidena na stanowisko dyrektora ATF David Chipman, i jego historia jako agenta ATF i lobbysty na rzecz kontroli broni. Wystarczy tylko spojrzeć na całkowicie pozytywny stosunek Chipmana do wprowadzenia zakazu posiadania broni “szturmowej”, uregulowania jej w ramach NFA i powszechnego sprawdzania przeszłości.

Do tego dochodzą zapędy Bidena do znakowania prawie każdej części broni i delegalizacji broni palnej produkowanej metodami chałupniczymi. Ale Demokraci i lobby kontroli broni będą bezpieczni dopóki nie wyjdą i otwarcie nie przyznają, że chcą całkowicie wyeliminować posiadanie broni palnej przez cywilów.

Ich oszukańcze działania są cały czas maskowane przez sprzyjające im media. A ludziom wmawia się, że są histeryczni, paranoiczni, mają urojenia. Nikt przecież nie chce odebrać wam broni!

Ale 21.07.21r. prezydent Biden powiedział głośno to, co do tej pory kłębiło się w głowach postępowców. Oni mają plan i mają swój ostateczny cel, jest nim całkowite zdziesiątkowanie naszego, danego nam przez Boga, prawa do posiadania i noszenia broni. I to się tyczy również pistoletów.

Biden perorował dalej…

Mam ATF, kazałem im zwiększyć budżet i zwiększyć ich możliwości wraz z Departamentem Sprawiedliwości, aby ścigać sklepy z bronią, które nie przestrzegają procedur sprawdzania przeszłości. Naprawdę, to jest numer jeden.

Po drugie, jesteśmy w sytuacji, w której większość miast, a ja nie wiem dokładnie ile, myślę, że miałeś dużo przemocy z użyciem broni tutaj w Cincinnati, myślę, że to było do ilu, ilu, ilu zabitych? 500 w jednym okresie? Nie oczekujcie ode mnie konkretnej liczby, ilekolwiek by to nie było.

Ale chodzi mi o to, że w całym kraju. I to nie dlatego, że sklepy z bronią w miastach sprzedają tę broń. To albo ukryci handlarze, albo sklepy z bronią, które nie przestrzegają prawa. Dlatego zamierzamy przeprowadzić poważne śledztwo i aresztować tych ludzi, a niektórych z nich wsadzić do więzienia za to, co robią, sprzedając tę broń.

Jest też coś, co nazywa się bronią-widmo, która jest teraz sprzedawana i używana.

Chcieli jedynie rozwiać wszelkie wątpliwości, to wszystko to tylko “zdroworozsądkową” kontrolą broni. “Nikt nie przyjdzie, żeby zabrać wam broń!”

Przykro nam drogi “Śpiący Joe”. Nie podporządkujemy się. Nie oddamy naszej broni bez walki. Będziemy walczyć z despotycznym rządem – tak jak chcieli tego Ojcowie Założyciele – ponieważ właśnie tym, despotyczną władzą, stała się twoja administracja.

Termin Molon labe jest święty w społeczności broni palnej i jest tak nie bez powodu. Będziecie musieli przyjść i zabrać naszą broń z naszych zimnych, martwych rąk. A to już nie będzie tak proste jak godzinne bezsensowne gadanie przed kamerami CNN.

Beth Baumann (tłumaczenie Maciej Rozwadowski)