Podobno covidian można przekonać logiką i danymi, szanse marne ale próbować warto

Covidianie to tacy okultyści w służbie administracji Bidena – CDC, dr Fauci, producenci szczepionek, lewicowe media i lokalni politycy. Wszyscy oni irracjonalnie forsują ograniczenia COVID-owe, stawiając je ponad Konstytucją i zaprzestając przy tym logicznego myślenia.  Klęska tych ludzi i organizacji jest nieuchronna.

Dla każdego fenomenologicznego myśliciela (a tacy na lewicy nie istnieją) jest już teraz chyba jasne, że szczepionki czy maski są całkowicie nieskuteczne przeciwko wirusowi COVID.  Nie trzeba być lekarzem ani ekspertem medycznym aby to zrozumieć.

Szczepionki przeciw COVID stały się dostępne dla Amerykanów w grudniu 2020 roku.  Całkowita liczba przypadków COVID w USA w 2020 roku wyniosła mniej niż 21 milionów.  W 2021 roku liczba ta wzrosła już do prawie 28 milionów.  W 2020 r. odnotowano w USA 370 tys. zgonów z powodu COVID, w 2021 roku, jak dotąd, zgonów było 423 tys.  Obecnie w USA odnotowanych jest ponad 9 mln zachorowań na COVID, najwięcej od początku pandemii (worldometers.info).

Floryda, stan, w którym nie obowiązują maski ani szczepionki, ma obecnie najniższy wskaźnik zakażeń COVID w kraju – 6,8 na 100 000 mieszkańców, i wskaźnik ten ciągle spada.  W całych Stanach Zjednoczonych odnotowuje się obecnie średnio 28 przypadków na 100 000 mieszkańców i liczba ta rośnie (google.com/maps).  Liczby te często się zmieniają, ale ogólny trend jest stabilny.

I tu nasuwa się pytanie, czy przy około 60% wyszczepieniu populacji i ścisłym nakazie noszenia masek w całym kraju, wskaźniki infekcji i zgonów nie powinny raczej spadać niż rosnąć?

To pytanie powinno ograniczać działania zarówno  rządu jak i prywatnego przemysłu polegające na wymuszaniu szczepień i noszenia masek. Co więcej, działania te prowadzone są pod groźbą utraty środków do życia, jednak definitywnie to wszystko jedynie pogłębia problem a nie go eliminuje.

Faszystowski Covidowy Juggernaut pędzi jednak pełną parą naprzód, terroryzuje ludzi, a dane, logika i racjonalność są przez niego przeklęte.

Covidianie powinni zdawać sobie sprawę, że utrata opierających się szczepionko-terrorowi rzesz utalentowanych i doświadczonych pracowników przemysłu, organów ścigania, nauczycieli, personelu medycznego i ratowników będzie druzgocąca dla kraju, nie mówiąc już o cierpieniu jakie spowoduje wśród rodzin które w wyniku tych bezrozumnych działań popadną w ubóstwo.

Nasz rząd pracuje w nadgodzinach próbując wymusić szczepienia na wszystkich obywatelach, nie wymaga on jednak tego od migrantów nielegalnie wjeżdżających do kraju.  Co to za przewrotna logika?  Przecież takie podejście dowodzi, iż ich troska o “kryzys zdrowia publicznego”, tak poważny że prawa konstytucyjne muszą zostać z jego powodu zawieszone, jest zwykłym kłamstwem.

Ten brak elementarnej logiki staje się coraz gorszy.  Wiemy, że tysiące osób doświadczyło poważnych i śmiertelnych skutków ubocznych szczepionek, ale dokładne dane dotyczące liczby zgonów i zdarzeń niepożądanych zostały celowo zatajone przez FDA.

Pomimo wprowadzającego w błąd ogłoszenia FDA (fda.gov), że szczepionka firmy Pfizer została w pełni zatwierdzona (przy braku wymaganych danych długoterminowych), faktem jest, że obecnie w Stanach Zjednoczonych dostępne są tylko szczepionki firmy Pfizer, Moderna oraz J&J, które wszystkie uzyskały pozwolenie na zastosowanie jedynie w sytuacjach awaryjnych (EUA). Informacja FDA została celowo zmanipulowana w taki sposób aby każdy poddający się szczepieniu miał wytworzoną świadomość, iż przyjmuje w pełni zatwierdzone lekarstwo.

Oczywistym faktem jest, że ani FDA, ani producenci szczepionek nie chcą zatwierdzenia tych szczepionek przez FDA.  Dlaczego mieliby tego chcieć?  Przecież sprawy układają się dla wszystkich po prostu świetnie i nie ma potrzeby nic zmieniać.

Firmy farmaceutyczne notują astronomiczne zyski dzięki uprzejmości amerykańskich podatników, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności prawnej za niebezpieczne i śmiertelne skutki uboczne eksperymentalnych szczepionek wciskanych na siłę społeczeństwu.

FDA nie spotyka się z krytyką za nadmierną liczbę niepożądanych zdarzeń i zgonów wynikających z nieodpowiedniego procesu zatwierdzania i może nadal ukrywać dane. Niedawny wniosek FOIA o udostępnienie danych dotyczących szczepionek firmy Pfizer jest blokowany przez FDA, która twierdzi, że jego rozpatrzenie zajmie agencji 55 lat (sic!) (reuters.com).  Dzieje się tak pomimo faktu, że FDA dała radę przejrzeć i przetworzyć dane aby zatwierdzić oryginalną szczepionkę Pfizera w mniej niż 108 dni!

Dyrektorzy FDA mają teraz niepowtarzalną szansę  aby stać się bajecznie bogaci.

Kiedy w końcu dostaną swoje hojne emerytury rządowe, na pewno przytulą jeszcze jakieś bardzo lukratywne stanowiska doradcze w firmach farmaceutycznych. Konflikty interesów są tutaj tak jaskrawe że nie sposób ich nie zauważyć.

Innym oczywistym pytaniem jest, dlaczego podjęto tak niewiele wysiłków w celu zidentyfikowania i zbadania potencjalnych skutecznych alternatywnych metod leczenia COVID? Dostępnych bez recepty suplementów zdrowotnych takich jak witaminy C, D3, cynk czy aspiryna. Popularnych zabiegów domowych jak płukanie nosa, antyseptyczne płyny do płukania ust. Substancji takich jak  kwercetyna, melatonina i famotydyna lub leki takie jak iwermektyna i hydroksychlorochina? Dlaczego tak naprawdę, te potencjalne metody leczenia zostały przez Covidian  otwarcie zablokowane i wyśmiane?

Brak zainteresowania przemysłu farmaceutycznego powyższymi kwestiami jest zrozumiały, badania potwierdzające jednoznacznie skuteczność tych działań byłyby kosztowne i nie przyniosłyby żadnych zysków.  Ale co najważniejsze,  ograniczyłyby one zyski czerpane z produkcji szczepionek.

Nie zmienia to faktu, że przecież władza mogłaby się tymi badaniami zainteresować. Gdzie jest CDC?  Gdzie jest dr Fauci?  Wygląda na to, że są zainteresowani jedynie wzbogacaniem się firm produkujących szczepionki i eliminowaniem naszych osobistych swobód. (cleveland.com)

Na szczęście, niektóre niezależne sojusze lekarzy, takie jak FLCCC (covid19criticalcare.com), przeprowadziły badania kliniczne i opracowały trzynaście różnych procedur profilaktycznych i leczniczych, z których większość zawiera powyższe zabiegi i suplementy, z iwermektyną, HCQ, lub kombinacją obu tych substancji.  Warto zapoznać się z nimi szczegółowo i opracować własne plany awaryjne. (c19protocols.com)

Te procedury nie muszą być skuteczne dla każdego, ale przynajmniej ze względu na duże doświadczenie w stosowaniu tych składników wiadomo, że ich potencjalne skutki uboczne nie są poważne.  To znacznie więcej niż można powiedzieć o wątpliwych i problematycznych szczepionkach. Wiemy teraz, że nie działają, mają wiele poważnych skutków krótkoterminowych, mogą pogarszać transmisję wirusa i mają nieznane długoterminowe skutki uboczne.

Ayn Rand w swojej książce “Atlas Shrugged” (taniaksiazka.pl), wychwala słuszność prywatnych firm w dążeniu do zysku ponad “dobrem publicznym”.  Ale chyba nawet ona potępiłaby prywatny przemysł, który spiskuje z rządem federalnym aby zmusić każdego obywatela do zakupu (poprzez opodatkowanie) i wstrzyknięcia do swojego organizmu nieskutecznego i potencjalnie niebezpiecznego produktu.

Administracja Bidena poniosła całkowitą porażkę w swojej nieudolności w radzeniu sobie z tym kryzysem, być może było to celowe.  Dane miażdżą narrację “ekspertów”.  Logika jest antidotum na lewicową ideologię.  Klęska Covidian jest bliska.  Być może kiedyś spojrzymy wstecz i będziemy się śmiać z naszej naiwności i łatwowierności, a być może pozostanie nam już tylko płakać.

Andrew Thomas (na podstawie americanthinker.com opracował Maciej Rozwadowski)