Z cyklu broń ratuje życie: facet z nożem w łapie atakuje żonę, na szczęście jest ktoś z bronią kto neutralizuje zagrożenie i ratuje kobietę

BEDFORD COUNTY, Va. – Osiedle Farmington at Forest tworzą setki domów.  W niedzielne popołudnie (28.11.21) jest cicho, pojedyncze samochody przetaczają się po ulicach co kilka minut. Ta sama cisza gości w Commonwealth Circle, jednak w piątek wieczorem doszło tam do nietypowego incydentu.

“Usłyszałem na zewnątrz jakieś trzaski, wydawało mi się, że ktoś był na naszym ganku i może pukał do drzwi. Kiedy otworzyłem drzwi nikogo nie zobaczyłem, założyłem więc że nic się nie stało i po prostu wróciłem do środka” – powiedział właściciel domu Commonwealth Circle, Wesley Rhodes.

Dopiero później Rhodes i jego narzeczona, którzy mieszkają naprzeciwko domu w którym doszło do incydentu, dowiedzieli się co się stało.

“Widzieliśmy mnóstwo niebieskich świateł odbijających się od wzgórza, wyszliśmy więc przed dom. Widzieliśmy oddziały policji stanowej i szeryfa hrabstwa Bedford”.

Według Biura Szeryfa Hrabstwa Bedford, właścicielka tego domu zadzwoniła na policję aby zgłosić, że jej  mąż, z którym była w separacji próbował zaatakować ją nożem. Tym mężczyzną był 40-letni Daniel Wayne Eades.

W czasie rzekomego ataku Eades został wielokrotnie postrzelony przez przyjaciela właścicielki domu.  Eades zmarł w wyniku postrzału. Kiedy policja przybyła na miejsce, znalazła wiele noży i pistolet. Ale jak na razie władze nie potwierdziły żadnych aresztowań.

(na p odstawie wdbj7.com Maciej Rozwadowski)