Z cyklu broń ratuje życie: czasem warto mieć męża, zwłaszcza z bronią palną przy boku

Chickasha (Oklahoma): Według Oklahoma State Bureau of Investigation, podejrzany który rozbił się w pobliskie restauracji KFC jest autorem włamania do domu w Chickasha i został śmiertelnie postrzelony przez właściciela po tym jak czynnie zaatakował jego żonę.

Policja w Chickasha odebrała we wtorek o 4:53 rano zgłoszenie z 1100 blok South Fifth Street. Właściciel domu dzwonił na policję aby zgłosić, że śmiertelnie postrzelił mężczyznę który wtargnął do jego domu.

Napastnik miał podobno wcześniej przebić się samochodem przez kilka pobliskich podwórek żeby zakończyć swój rajd przejechaniem “przez pobliską restaurację KFC powodując szkody”.

Podejrzany następnie rzekomo wycofał się w kierunku domów. Właściciela zaalarmowało zamieszanie przed jego posesją kiedy napastnik zaczął walić w okna w domu obok. Kiedy właściciel domu wyszedł na zewnątrz, podejrzany wtargnął na ganek, napadł na żonę właściciela i siłą włamał się do domu.

Z komunikatu policji: “Właściciel domu miał broń i zastrzelił podejrzanego wewnątrz domu…Właściciele domu współpracują z agentami OSBI”.

Napastnik, którego tożsamość nie została jeszcze potwierdzona, poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

TulsaWorld. (tulsaworld.com)

tłumaczył MR