Z cyklu policja nie zapewniła bezpieczeństwa: napad na stację benzynową w gminie Iława

2022-01-23 10:51 (PAP) Policja ustala sprawców napadu na stację benzynową w gminie Iława

Policja ustala sprawców napadu na stację benzynową w gminie Iława (Warmińsko-mazurskie). Zamaskowane osoby z gotówką odjechały w nieznanym kierunku – poinformowała PAP w niedzielę Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Rzeczniczka iławskiej policji podała, że do napadu doszło w godzinach nocnych na terenie gminy Iława, na jednej ze stacji benzynowych.

Na stację weszły zamaskowane osoby i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń zażądały wydania gotówki. Gdy ją dostały, odjechały samochodem w nieznanym kierunku.

“Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie sprawców napadu. Przeglądany jest monitoring i przepytywani świadkowie”- dodała.

Policja nie podaje szczegółów zdarzenia. (PAP)

Gdyby napadnięci ludzie mieli broń…, to by się już wcześniej pozabijali, wymordowaliby wszystkich w okolicy, więc dobrze, że broni nie mieli i bandyta mógł ich bezpiecznie napaść. O! Taka światła myśl przyświeca naszym dzielnym policjantom i politykom, którzy robią co mogą aby ludzie nie mieli dostępu do broni. Po co im?! No chyba lepiej aby od czasu do czasu dali się obrabować niż aby mieli się po pijanemu mordować?!

Nikt prawdziwości tej światłej filozofii nie jest  w stanie zaprzeczyć!