Justin Trudeau stanowi zagrożenie dla narodu kanadyjskiego

Na początku stycznia Justin Trudeau, premier Kanady, zamieścił na Twitterze wiadomość w której ogłosił, że właśnie przyjął dawkę przypominającą szczepionki na Covid i wezwał innych by zrobili to samo…

…a już pod koniec stycznia ten sam Justin Trudeau opublikował na Twitterze wiadomość w której ogłosił, że jego test na obecność Covid-19 jest pozytywny.

Co zadziwiające, na zakończenie swojego przesłania Trudeau wezwał wszystkich do zaszczepienia się, mimo że jego samego szczepienie nie uchroniło przed chorobą. “Wszyscy, proszę, zaszczepcie się i wzmocnijcie się” – nalegał.

Przesłanie Trudeau pokazuje głębię irracjonalności – graniczącej z szaleństwem – której ofiarą padło wiele osób. Zjawisko to może kiedyś doczeka się swojej nazwy, na przykład Syndrom Obłędu Poszczepiennego (SOP). Ci, którzy zachorują na SOP w dużej mierze tracą kontakt z rzeczywistością, a kwestie takie jak zdrowy rozsądek, dowody i logika nie mają już żadnego znaczenia w ich rozumowaniu.

Podsumowując absurdalność całej tej sytuacji: Trudeau, będąc wcześniej zaszczepiony, dostaje dodatkową dawkę a trzy tygodnie później zapada na Covid-19.

Mówiąc inaczej, krótko po otrzymaniu trzeciego zastrzyku premier Kanady zapada na dokładnie tą chorobę, przed którą te “skuteczne” zastrzyki miały go chronić.

Ale zamiast żałować swojego błędu, wchodzi na Twittera i radzi Kanadyjczykom, aby zrobili to samo co on.

Gdzie jest w tym jakakolwiek logika? Czy to Covid wpłynął na mózg Trudeau? A może to zastrzyki w jakiś sposób zmniejszyły jego zdolność do racjonalnego myślenia i refleksji?

Trudeau powinien być koronnym przykładem tego, dlaczego ludzie nie powinni się szczepić i “wzmacniać”. W tej chwili stał się on kanadyjskim symbolem niepowodzenia programu szczepionek.

Dlaczego więc mówi Kanadyjczykom, żeby zrobili to samo co on? Na pewno nie dlatego, że szczepionki i dawki przypominające ochronią ich przed infekcjami. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie.

Dane napływające z całego świata pokazują, że osoby zaszczepione są bardziej narażone na infekcje niż osoby nieszczepione. (alexberenson.substack.com)

Według Steve’a Kirscha: “Liczby z opisanego poniżej badania przeprowadzonego w Danii są teraz potwierdzone przez dane rządowe z Niemiec, które pokazują, że osoby zaszczepione są 8 razy bardziej narażone na zachorowanie na Omicron niż osoby nieszczepione. Nie jest to zaskakujące, ponieważ badania z Niemiec wykazały to samo: im więcej się szczepisz, tym gorzej.” (stevekirsch.substack.com)


Premier Trudeau nie musi jednak udawać się do odległych krain aby dowiedzieć się o porażce szczepionek. Poniżej znajduje się wykres z Ontario, który podaje liczbę przypadków zakażeń w zależności od statusu szczepień. Można zauważyć, że liczba zachorowań wśród osób w pełni zaszczepionych jest ponad trzykrotnie wyższa niż wśród osób nieszczepionych.

Można pomyśleć, że Trudeau namawia swoich rodaków do poddania się szczepieniom bo to uodporni ich od ciężkiego przechodzenia Covida. Ale to też nie jest prawdą. W Anglii, Szkocji, Izraelu i Danii “zaszczepieni i doszczepieni” stanowią większość hospitalizacji i zgonów z powodu Covida. W Szkocji, w drugim tygodniu stycznia, 87 procent zgonów związanych z Covid wystąpiło wśród zaszczepionych. (alexberenson.substack.com)

W kanadyjskiej prowincji Alberta tak wielu ludzi umierało na Covid po otrzymaniu szczepionki, że rząd zdecydował się usunąć dane z internetu aby ludzie nie mogli zobaczyć prawdy. (alexberenson.substack.com)

Kilka tygodni temu izraelskie badania wykazały, że szczepionki są “niezbyt skuteczne” przeciwko Omicron, który jest dominującym szczepem zarówno w Kanadzie jak i w reszcie świata. (www.timesofisrael.com)

Nie dość, że te szczepionki są “niezbyt skuteczne”, to jeszcze bywają niebezpieczne. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na wysyp raportów o zgonach i innych niepożądanych reakcjach w bazie VAERS (openvaers.com), które to wydarzenie zbiegło się w czasie z rozpoczęciem akcji szczepionkowej pod koniec 2020 roku. Nie umknęło to uwadze naukowców na całym świecie i do tej pory w recenzowanych czasopismach naukowych pojawiło się ponad tysiąc artykułów i badań omawiających poważne skutki uboczne tych szczepionek. (vasko.substack.com)

To wszystko nie powstrzymało jednak Justina Trudeau przed nagraniem wiadomości wideo, w której osobiście namawia pięcioletnie dzieci do przyjęcia tych niebezpiecznych zastrzyków. To, co czyni nawoływania Trudeau szczególnie niedorzecznymi to fakt, że zdrowe dzieci nie są praktycznie w żaden sposób zagrożone zarazą. W rzeczywistości są one bardziej narażone na uderzenie pioruna niż na śmierć z powodu tej choroby. Niezależnie od faktów, oto co Trudeau powiedział do kanadyjskich pięciolatków w autorskim przekazie wideo:

“Będziecie mogli otrzymać swoją szczepionkę jak tylko skończycie pięć lat. I wiem, że jesteście podekscytowani i wiem, że chcecie to zrobić. W niektórych miejscach w całym kraju, można nawet zacząć umawiać się na wizytę już teraz, krótko po swoich [piątych] urodzinach.”

Pouczające jest obserwowanie w jaki sposób on to mówi. Dzięki temu można na własne oczy zobaczyć, jak bardzo ten człowiek jest pomylony i niebezpieczny.

Jak trafnie zauważył jeden z komentatorów: “Czy my żyjemy w filmie “Porywacze ciał”? To tak jakbym jednego wieczora położył się normalnie spać i obudził się rano pośród szaleńców”.

Przez dwa lata Trudeau dręczył Kanadyjczyków lockdownami i restrykcjami w imię chińskiego wirusa, dla którego średnia przeżywalność wynosi ponad 99,8 procent wśród zdrowych ludzi w wieku produkcyjnym. (opentheword.org)

W maju ubiegłego roku Trudeau obiecał Kanadyjczykom, że “bezpieczne” i “skuteczne” szczepionki zakończą pandemię i że jeśli wystarczająco dużo ludzi je przyjmie to życie wróci do normy.

Dzisiaj, przy 80 procentowym wskaźniku wyszczepienia, Kanada jest masowo zarażona Covid-19, a życie nigdzie nie zbliża się do jakiejkolwiek normalności.

Będąc Covid-pozytywnym, mimo że został doszczepiony, Trudeau namawia teraz kanadyjskich mężczyzn, kobiety i dzieci do przyjęcia eksperymentalnych preparatów, które nie działają przeciwko obecnie dominującej odmianie koronawirusa.

Kiedy Kanadyjczycy wyrażają się w masowym pokojowym proteście (nypost.com), aby pokazać swoją dezaprobatę dla błędnej i szalonej polityki Trudeau, on sugeruje, że są faszystami i rasistami. (www.rt.com)

Oderwany od rzeczywistości demagog, Justin Trudeau, jest nieudacznikiem i zagrożeniem dla Kanady i jej mieszkańców.

Vasko Kohlmayer (www.americanthinker.com)

tłumaczył MR