Moim zdaniem NATO powinno podjąć interwencję zbrojną na Ukrainie

Jest dla mnie oczywiste, że po pokonaniu Ukrainy Putin napadnie na Polskę, a pomoc Polsce będzie dokładnie taka jak pomoc Ukrainie. No może z tym zastrzeżeniem, że nikt w Europie nie przyjmie polskich uchodźców do swoich domów. Zbudują nam ogrodzone pola namiotowe i tam będziemy mogli czuć się bezpieczni.

Jest dla mnie również oczywiste to, że Polska nie wykorzysta czasu na przygotowanie Polaków i Polski na rosyjską agresję. Od 2014, gdy Putin napadł na Ukrainę po raz pierwszy, my budujemy mozolnie socjalizm, a nie odporność militarną na rosyjski atak – tak będzie nadal. Rozmowa z rządzącymi o dostępnie do broni jest najlepszym dowodem na to, co oni mają tak naprawdę w głowie. Nie miejcie złudzeń, oni zmarnują czas przyszły, tak samo jak zmarnowali przeszły. To socjalistyczni ludzie, często, o zgrozo, myślący po rusku.

Moim zdaniem w naszym najlepiej pojętym interesem jest to aby właśnie teraz NATO, a głównie Amerykanie przystąpili do wojny w Rosją w obronie Ukrainy. Później już nie przystąpią. Gdyby upadła Ukraina to oś zła Pekin – Moskwa wykorzysta impotencję umysłową tzw. zachodu i Chiny zaatakują Tajwan, a Rosja Europę.

Polska dyplomacja powinna robić co tylko możliwe, aby namówić Amerykanów do zaangażowania się w konflikt na Ukrainie. (To moje myślenie życzeniowe.) Wszystkie chwyty powinny być z naszej strony dozwolone, byle tylko Ameryka zdecydowała się użyć swojej potęgi militarne w obronie Ukrainy. Bez tego Putin po plasterku wszystkich podbije, a Ameryka jak Ukrainie nie pomaga z całą swoją mocą, tak i nam wówczas nie pomoże. Ameryka to chyba już taki osiłek, który ma rozum starego stetryczałego dziada, a nie wojownika.

Dzisiaj gdy jeszcze ludy Europy i Ameryka nie są zmęczone wojną, a buzują w nich emocje, jest moment na namówienie ich do zbrojnego oporu przeciwko Putinowi. Za jakiś czas zobojętnieje im wojna, będą chcieli pokoju, tym bardziej nic nie zrobią jak Putin przekroczy nasze granice.

Może warto poczekać na jeszcze większe zagrzęźnięcie Putina na Ukrainie, ale jak nie będzie przesądzającego ciosu tam mu zadanego przy wsparciu NATO, Ukraina może nie podołać naporowi kolejnych ruskich sołdatów.

Sami w tą wojnę się nie pchajmy, ale zróbmy co tylko możliwe aby uwikłać w nią Niemców, Francuzów, Brytyjczyków, Amerykanów. Amerykanie i Brytyjczycy to nawet powinność prawną mają użyć siły przeciwko Rosji – na podstawie porozumienia z Budapesztu.

Takie mam zdanie. Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Co my powinniśmy robić? To zależy. Wiem co powinien zrobić każdy indywidualny Polak, ale pojęcia nie mam co mamy zrobić aby wpłynąć na socjalistycznych starych socjalistycznych dziadów, którzy sprawują rządy w Polsce.

Każdy indywidualnie ma, moim zdaniem, dzisiaj taką najważniejszą powinność – zdobyć pozwolenie na broń i kupić sobie karabin. To ważniejsze niż nowe meble w kuchni, nowy iPhone, nowe auto, wyjazd na wakacje, nowe wdzianko dla pięknej żony, czy cokolwiek innego. Karabin to gwarancja naszej fizycznej egzystencji. Pozwolenie na broń może zdobyć każdy osobiście, to jest w zasięgu możliwości właściwie każdego. Dzisiaj nie ma usprawiedliwienia i nie czas na narzekanie na trudności administracyjne, koszty i czas. Jest jak jest, no trudno, trzeba tą sprawę załatwić i tyle.

Gdyby wszyscy posłuchali tego co piszę tutaj nieustannie od 2015 roku, dzisiaj byłoby milion posiadaczy pozwoleń na broń. Jednak nie ma, za to odpowiedzialność ponosi każdy. Nie oglądaj się na nikogo działaj samodzielnie, pozwolenie na broń i karabin jest w zasięgu ręki.