Karząca ręka sprawiedliwości. Złodziej doznaje śmiertelnego postrzału z ręki swojego kompana podczas próby rabunku.

Peru: Oto makabryczny moment, w którym podejrzany o napad został zastrzelony przez swojego wspólnika, gdy próbowali obrabować motocykl dostawcy jedzenia.

W poniedziałek (21.03) wieczorem, dostawca żywności online w mieście Huacho miał właśnie wyjeżdżać z marketu, gdy niespodziewanie stał się celem ataku dwuosobowego gangu złożonego z Roberto Arturo Bazalara Meza, lat 27, i jego niezidentyfikowanego wspólnika.

Kamera monitoringu pokazała, że Balazar Meza został trafiony jednym strzałem w głowę. Został on uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Peruwiańska gazeta El Popular podała, że Balazar Meza również był pracownikiem firmy świadczącej usługę dostawy jedzenia zamawianego online.

Bazalar Meza był także niedawno aresztowany za rzekomą kradzież motocykla.

Adry Torres (www.dailymail.co.uk)

tłumaczył MR

To krótka informacja pokazująca sytuację rodem z filmu “Final Destination”. Czy tu broń uratowała życie nieuzbrojonej ofiary? Trudno powiedzieć, ale na pewno jeden przestępca został odseparowany od społeczeństwa w sposób permanentny i bez możliwości złożenia apelacji.

Sprawiedliwość podąża różnymi, czasami bardzo krętymi, ścieżkami. Tutaj zadziałała szybko i sprawnie, i jeszcze zadbała o twardy materiał dowodowy w postaci nagrania z monitoringu.

MR