Z cyklu broń ratuje życie: w Poznaniu psy zaatakowały kobietę, odstraszył je wystrzał z broni hukowej

Portal wiadomosci.wp.pl oraz epoznan.pl zawiadamiają, że trzy psy zaatakowały dziewczynę, a potem mężczyznę, który chciał jej pomóc. Do ataku doszło w środę 4.05.2022 r., wieczorem na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Kobiecie próbował pomóc mężczyzna. Przybiegł z widłami, ale psy rzuciły się także na niego, kobiecie udało się uciec. Psy odstraszył dopiero wystrzał z broni hukowej innego mężczyzny. Agresywne psy odpędził dopiero strzał z broni.

Na szczęście na miejscu nie było dzielnej polskiej policji i na wezwania nie przyjechała. Na szczęście, bo na 99% broń hukowa użyta do odstraszenia psów to nielegalnie posiadana straszliwie niebezpieczna broń, za której posiadanie gorliwie Polaków ściga dzielna policja i prokuratura. Gdyby przyjechali to zamiast zająć się psami zrobiliby poważne kłopoty człowiekowi, który odstraszył psy. W miejsce pochwały byłaby kara, w spawie o czyn z art. 263 kk.

W tym dziadowskim państwie takie coś jak broń hukowa traktowana jest jak broń palna i zdaniem dzielnej polskiej policji trzeba na to urządzenie mieć pozwolenie na broń palną. Mówię wam dom wariatów to całkiem normalne miejsce, gdy człowiek ogląda to co dzieje się w tym dziadowskim państwie. Za nic nie dotrze do głów pisowskich kacyków, że pilna jest potrzeba zmiany prawa. Nie zmienią ustawy, nie uchwalą nowej. Biorą nas na przeczekanie. Sztandar narodowego-socjalizmu łopocze nad PiSem ponad wszystko!