Wywiady, autografy… rządowe media pozytywnie o broni palnej

Wyobraźcie sobie, że rządowe media opublikowały wywiad ze mną. Lokalny Głos Koszaliński w wydaniu magazynowym z 24.06.2022 r. zamieścił na całą stronę wywiad z trybunem broni palnej, czyli ze mną 🙂 Mało tego, rządowe media zaprezentował dość pozytywnie ten blog niepokorny. Co prawda nie przeszło przez cenzurę krytyka partii rządzącej wyrażona dwukrotnie w wywiadzie, ale za do jedna pochwała jak najbardziej była mile widziana.

Piszę rządowe media, bo skoro Polski Koncern Naftowy Orlen s.a. jest jedynym udziałowcem spółki wydającej gazetę, to są to rządowe media. Rządowe, państwowe, prawdziwie polskie.

Download (PDF, 2,27MB)

Od teraz wywiady, autografy…

Tak trochę na poważnie. Myślę sobie, że oni tam w tym narodowosocjalistycznym PiS-ie nie wiedzą jak mają się ustawić względem dostępu do broni palnej. Rozum, a raczej instynkt samozachowawczy niektórym podpowiada, że trzeba, ale prezes ma inne zdanie. Prezes co najwyżej zgodzi się na to aby broń była państwowa, bo wiadomo, że to co państwowe to dobre, o ile państwem rządzi partia narodowo-socjalistyczna.