Mam wrażenie, że za moment to wszystko …e

Próbowałem nie patrzeć na to co się w świecie publicznym dzieje. Nie da się. Ten syf tak bardzo wdziera się w każdą dziedzinę życia, że nie da się. Niesprawiedliwość, zwyczajne skurwysyństwo narodowosocjalistycznych polityków, tak bardzo mnie razi, że nie da się. Nie da się nie zwracać na to uwagi.

Podatkowi złodzieje chcą okraść dużych przedsiębiorców jakąś sasinową “daniną”. Najniższe bolszewickie instynkty wykorzystują – bogacza można okradać bezkarnie. Ci podatkowi bandyci na morderczy podatek, działający wstecz, mówią “danina” i uważają, że można kraść innym pieniądze bez konsekwencji. Z giełdy z dnia na dzień wyparowało ze 40 miliardów, pieniędzy inwestorów, a ta bolszewicka hołota udaje, że to nie przez nich. Tylko obłąkany w takim złodziejskim państwie chciałby ryzykować swoimi pieniędzmi, no więc rozumni inwestorzy uciekają.

Ta desperacja w okradaniu przedsiębiorców oznacza tylko jedno. Oni nie mają już pieniędzy na swoje parszywe socjalizmy. Duszą się, prawie nie ma już co ukraść. Drukowanie kasy nie działa, bo lud mimo kłamliwe propagandy i tak się wk…rwia, że wszystko gwałtownie drożenie.

W rządzie działa jakaś grupa szemrana, która układa potajemnie plany jak niewygodnych przeciwników wykończyć. Roman Giertych mówi na nich złodzieje, a nawet przestępcy, bo mu ukradli korespondencję z klientami, z komputera i chcieli na tej podstawie coś mu zrobić. Okazuje się, że zlecenie na Giertych dał sam towarzysz premier. Na Twitter przeglądałem wypowiedzi Giertycha, którego ta szajka próbowała zniszczyć.

Idzie człowiek do pracy, a tam to samo. Skurwysyństwo najwyższych polityków rozzuchwala zwyczajnych urzędników, każdego kto ma kawałek władzy nad innym. Jak oni mogą, to i my tu na dole możemy nękać, brać łapówki, robić co się nam podoba. Prawo i Sprawiedliwość stworzyło w bardzo krótkim czasie państwo niesprawiedliwe, moim zdaniem zwyczajnie bandyckie, opresyjne, inwigilacyjne. Wielkie imperium władzy nad ludźmi wykorzystywane przeciwko Polakom. Nie pasujesz, w mgnieniu oka możesz być zrujnowany, zniszczony przy pomocy aparatu władzy.

W tym samym czasie wojna na wschodzie wcale nie dogasa. Ruskie dostali w zadki na Ukrainie, to i gotowy Putin użyć broni atomowej. Kto mu co zrobi? Kto się sprzeciwi, kto odpowie? W Ameryce stary dziadek prezydentem, który nie bardzo już cokolwiek rozumie. Szczęście, że pamięta jak się nazywa, bo już o swój wiek musi pytać.

Wyobrażam sobie przyszłość tak, że Putin nagle przywali z broni atomowej na Ukrainie. Strach padnie na świat cały. Zacznie się jakiegoś rodzaju zamieszanie. Miejscowi towarzysze narodowosocjalistyczni, dosłownie zesrają się w swoje gacie i zacznie się gwałtowna ucieczka, im dalej z Polski tym lepiej. Ewakuację już mają przećwiczoną. Każdy na własną rękę zacznie z PL sp…lać.

Wówczas gospodarka nasza silna, doskonale na wszystko przygotowana, nagle odnotuje krach, giełda się zawali, banki zaczną upadać, głodny lud wyjdzie na ulicę. Wierzył lud w socjalizm, będzie dupa bolała. Wściekły lud socjalistyczny będzie chciał na taczkach wywieść pisowskich kacyków i szamana z Żoliborza. Szczerze? A niech go wywiozą na śmietnik jaki i tam zostawią geniusza od rozpie…nia czego tylko można.

Mam wrażenie, że za moment to wszystko pier…e i co zrobić?