Jarosław Kaczyński o broni palnej: ułatwień nie będzie, bo jesteście jacy jesteście i będziecie się mordować

Towarzysz Jarosław Kaczyński będąc na Podkarpaciu ujawnił swoje myśli związane z projektami zmian w przepisach o broni palnej. Zawiadamia o tym Interia. W pytaniach do tow. Jarosława pojawiła się kwestia ustawy o dostępie do broni palnej. Tow. Kaczyński stwierdził:

Nie należę do osób, które uważają, że jeśli ludzie będą mieli w domu broń, to zwiększy naszą siłę obronną. Owszem, to, żeby ludzie uczyli się strzelać, uczynili się zadań związanych ze służbą wojskową, to tak. Jeśli chodzi o posiadanie prywatnej broni, to mamy taki kształt społeczeństwo, jaki mamy. To może niejednego człowieka, tak jak w Stanach Zjednoczonych, kosztować życie. Obawiam się, że tak może być w Polsce. Swego czasu w latach 90-tych grupy gangsterskie legalnie zdobywały broń. Wydawano tysiące pozwoleń pod różnymi pretekstami. To naprawdę nie kończyło się dobrze. Jeżeli zdobywanie broni będzie jeszcze łatwiejsze, to obawiam się, że znowu tak będzie.

Dodatkowo tow. Jarosław Kaczyński uważa, że za dostępem do broni palnej opowiada się “lobby tych, którzy chcą tą broń sprzedawać i dobrze na tym zarabiać”.  To zaś socjalistyczna myśl robotnicza, jest głęboko obecna z filozofii Prawa i Sprawiedliwości (jak słusznie twierdzi tow. Morawiecki), stanowczo potępia.

Mogę z satysfakcją napisać: a nie mówiłem. PiS to partia narodowosocjalistyczna, a więc posiadanie broni może być tylko państwowe. Inny rodzaj posiadania jest niebezpieczny, bo my jesteśmy dla siebie samych niebezpieczni i będziemy się mordować. Tylko państwo, tylko tow. Jarosław, tylko PiS może się o nas należycie zatroszczyć!

No i sprawa jest jasna dla tych wszystkich, którzy mieli jakąś nadzieję. Co do PiS nie można mieć żadnych nadziei. No może taką, że w końcu trafią na śmietnik historii i wszędzie tam gdzie przeciwnicy polityczni zapowiadają i im życzą 🙂 Oby jak najszybciej dla naszego wspólnego dobra i bezpieczeństwa.

 

Złota myśl prezesa, która mnie absolutnie przekonuje, że to praktyczny realizator myśli socjalistycznej, jest następująca:

Nie należę do osób, które uważają, że jeśli ludzie będą mieli w domu broń, to zwiększy naszą siłę obronną.

– Jarosław Kaczyński

Przy okazji po tych słowach tow. Jarosława mam coraz większe przekonanie, że on jednak ruskim sznurkiem, zamiast paskiem, spodnie przewiązuje, a za skarpety służą mu onuce.