Black Lives Matter – których bohaterem jest kryminalista i narkoman Floyd, to wyznawcy marksizmu i rodzimi terroryści.

Wcześniej informowałem o tym, jak dziekan Eduardo Peñalver ze słynnej szkoły prawniczej Cornell użył oficjalnej strony internetowej Cornell University, aby potępić Williama Jacobsona z Legal Insurrection za dyskredytowanie Black Lives Matter.  Ta strona, która wciąż jest dostępna (na 27.12.22),w pewnym fragmencie mówi:

W świetle tej głębokiej i bogatej tradycji kroczenia drogą sprawiedliwości rasowej, w sposób nie budzący wątpliwości, ostatnie wpisy profesora Williama Jacobsona, rzucające szerokie i kategoryczne podejrzenia na cele tych, którzy protestują o sprawiedliwość dla czarnych Amerykanów, nie odzwierciedlają wartości Cornell Law School w sposób w jaki je wyartykułowałem. Uznałem jego ostatnie posty za zarówno obraźliwe, jak i słabo uzasadnione.

Informowałem również o tym, jak Hardin-Simmons University najwyraźniej zmusił do rezygnacji studenta za zamieszczenie na TikTok filmu, który dyskredytował Black Lives Matter.  HSU już teraz boryka się ze spadającą ilością chętnych z innych powodów, a w świetle poniższego odkrycia, jego traktowanie tego studenta powinno być absolutnym dyskwalifikatorem w przypadku braku szybkich działań naprawczych ze strony HSU (w tym na przykład publicznych przeprosin dla rzeczonego studenta).  Mniej kosztowne uczelnie publiczne w Teksasie nie mogą dyskryminować studentów za poglądy polityczne, a jeśli studenci chcą edukacji o profilu baptystycznym, to na wspomnianych uczelniach publicznych lub w ich pobliżu jest mnóstwo kościołów baptystów i innych organizacji.

W przypadku braku działań naprawczych ze strony administracji uniwersytetu, nie widać powodu dla którego przyszli studenci prawa powinni płacić uczelni Cornell około 75 000 dolarów czesnego rocznie, kiedy SUNY Buffalo ma roczne czesne wynoszące około 25 000 dolarów.  Działanie naprawcze powinno polegać na usunięciu strony internetowej o której mowa powyżej, wraz z wystosowaniem publicznych przeprosin dla profesora Jacobsona.

Black Lives Matter wychwala Fidela Castro i krajowych terrorystów.

Szukając informacji na temat “Mamy Assaty”, jak BLM nazywa skazaną zabójczynię policjanta i wewnątrzkrajową terrorystkę Assatę Shakur (en.wikipedia.org), znaną także jako Joanne Chesimard, natknąłem się na następujący tekst pochwalny morderczego kubańskiego dyktatora Fidela Castro.  To pochodzi prosto z samej BLM Global Network, a nie od żadnego z jej krytyków: medium.com

Pierwszą rzeczą na którą należy zwrócić uwagę jest wezwanie do “rewolucji”, która wykorzystuje prawa obywatelskie jako środek, a nie cel.  Wzmacnia to stanowisko, że jedyną prawdziwą różnicą między ikoną BLM George’em Floydem a ikoną nazistów Horstem Wesslem jest to, że Floyd był czarny, a Wessel biały.  Obaj byli brutalnymi bandytami; Floyd został skazany za napad z bronią w ręku, a Wessel należał do ekstremistycznych organizacji paramilitarnych.  Obaj zostali później bezprawnie zabici, Floyd przez Dereka Chauvina, który patrząc z perspektywy czasu nie powinien być policjantem, a Wessel przez komunistów.

To co jest dalej, jest jeszcze gorsze, nawet pomimo długiej historii BLM w zachęcaniu do rozruchów społecznych, domniemanego nadużywania środków zwolnionych z podatku 501(c)(3) w celu wpłynięcia na wybory prezydenckie w 2020 roku, antysemickiej mowy nienawiści i antysemickiego zaprzeczania prawu Izraela do istnienia.

Jako Czarna sieć, której celem jest transformacja, jesteśmy szczególnie wdzięczni Fidelowi [Castro] za udzielenie azylu dla Mamy Assaty Shakur, która nadal nas inspiruje. Jesteśmy wdzięczni, że zapewnił dom dla brata Michaela Finneya Ralpha Goodwina i Charlesa Hilla, azyl dla brata Huey P. Newtona i schronienie dla tak wielu innych czarnych rewolucjonistów, którzy byli prześladowani przez amerykański rząd podczas ery Black Power.

Artykuł kończy się słowami “Fidel Vive!” (Fidel Lives), więc może warto przyjrzeć się temu kogo popiera BLM.

Tysiące Kubańczyków zginęło przed niesławnym “paredón” (murem) Castro. Nie było żadnej dyskryminacji, jeśli chodzi o wysyłanie ludzi przed pluton egzekucyjny. Młodzi i starzy, czarni i biali, bogaci i biedni byli wysyłani pod “el paredón”.

Zawsze patrz na sprawę z drugiej perspektywy.

Wątpię, żeby takie idee były popierane przez Hardin-Simmons University albo Cornell’s Law School, ale właśnie dlatego należy zawsze należy spojrzeć na sprawę z innej perspektywy.  

Jak dotąd, patrząc na BLM udało się odkryć poparcie tego ruchu dla morderczego dyktatora i łamacza praw człowieka.  Wiemy, że “Mama Assata” jest na liście najbardziej poszukiwanych przez FBI terrorystów za zamordowanie policjanta stanowego z New Jersey.  Teraz przyjrzyjmy się “bratu Michaelowi Finneyowi Ralphowi Goodwinowi i Charlesowi Hillowi”.

Patrick Oppmann z CNN donosi, że Charles Hill jest skazanym porywaczem, a dalej jest już tylko gorzej.

Wszyscy trzej mężczyźni byli członkami Republic of New Afrika, grupy bojowej złożonej z czarnoskórych, która dążyła do oderwania Luizjany, Missisipi, Alabamy, Georgii i Południowej Karoliny w celu stworzenia osobnego kraju dla Afroamerykanów. Jechali oni z Kalifornii na Południe samochodem załadowanym bronią, by wesprzeć sprawę swojej organizacji.

Jeden z nich zabił wtedy funkcjonariusza policji stanowej Nowego Meksyku, a następnie wszyscy trzej porwali lawetę i szturmowali samolot pasażerski, w którym Hill przyłożył nóż do gardła stewardessy.  Finney następnie groził załodze samolotu bronią i powiedział im, że zabił już człowieka, co wydaje się być jego przyznaniem do zabójstwa Rosenblooma.  W ten sposób znaleźli się na Kubie, gdzie zostali ciepło powitani przez Fidela Castro.

BLM popiera zabójców policjantów, złodziei samochodów, terrorystów i porywaczy, a czy ty nadal popierasz BLM?

Na podstawie własnych słów ruchu BLM, a nie słów jego krytyków, widać, że organizacja ta wspiera zabójców policjantów wraz z brutalnymi czarnymi separatystami i porywaczami.  BLM wspiera również skazaną terrorystkę Rasmeę Odeh, która zamordowała dwóch Żydów za pomocą bomby i próbowała zamordować więcej za pomocą drugiej bomby, którą jednak Izraelczycy w porę rozbroili.  Zauważmy przy okazji, że tzw. standardy społecznościowe Facebooka, które zabraniają gloryfikacji niebezpiecznych jednostek, nie wydają się dotyczyć Rasmei Odeh.

Cornell’s Law School, Hardin-Simmons University, a także różne korporacje, które dały pieniądze i/lub wsparcie public relations dla Black Lives Matter* muszą teraz zadać sobie pytanie, czy jest to nadal coś z czym chcą kojarzyć swoje nazwiska, czy też, jak zrobili to Bob Barr, Ted Cruz i Rand Paul, gdy odkryli prawdziwą twarz organizacji Council of Conservative Citizens, publicznie i jednoznacznie wycofać to wsparcie.  W związku z tym, że Partia Demokratyczna również otwarcie poparła BLM w 2020 roku, Republikanie muszą uczynić z tego główny punkt debaty w 2024 roku.

Civis Americanus to pseudonim autora, który pamięta lekcje historii i chce zapewnić, że nasz kraj nigdy nie będzie musiał uczyć się ich na własnej skórze.  Autor pozostaje anonimowy ze względu na prawdopodobną perspektywę bycia poddanym procedurze “cancel culture” za ujawnienie Wielkiego Kłamstwa stojącego za Black Lives Matter.

* Niektóre datki mogły trafić do Fundacji Roberta Raya Barnesa Black Lives Matter, która zdecydowanie nie jest tym samym co.  Organizacja Barnesa dąży do poprawy relacji policja-społeczeństwo i nie ma absolutnie nic wspólnego z działaniami przedstawionymi powyżej.  Dalsze śledztwo w sprawie podmiotów wspierających BLM Global Network, prowadzone przez Washington Examiner, pokazuje jednak, że BLM Global Network była wspierana przez:

– Sprite (marka Coca-Coli) przekazał pół miliona dolarów na rzecz BLMGN.
 – Airbnb twierdzi, że przekazało darowiznę na rzecz fundacji BLM, ale hashtag wydaje się łączyć z BLMGN, więc wymaga to wyjaśnienia z ich strony.
 – Ritz Crackers, Oreo, Trident i Chips Ahoy (wszystkie te firmy) powołują się na BLMGN (@blklivesmatter) w swoim tweecie poparcia.
– Microsoft również wspiera “Black Lives Matter Foundation”, link idzie bezpośrednio do BLMGN.
– Amazon również zamieścił link do BLMGN.

Civis Americanus (www.americanthinker.com)

tłumaczył MR