Cięcia budżetów policji mogą któregoś dnia zwrócić się przeciwko tym, którzy tak głośno za nimi krzyczeli.

Nie da się ukryć, że obłędny ruch na rzecz likwidacji policji sprawił iż Stany Zjednoczone stały się o wiele bardziej niebezpiecznym miejscem. Stworzył toksyczne środowisko dla policjantów i utrudnił ich i tak już trudną pracę.

Poniższy film, dostępny w mediach społecznościowych, przedstawia niezwykły akt braku wychowania pewnej aroganckiej młodej kobiety i pokazuje jak głęboko sięga pogarda skrajnej lewicy dla organów ścigania.

Dziewczę zamiast odstawić swój pusty wózek na zakupy, pcha go z całą siłą w kierunku zaparkowanego samochodu policyjnego, stojącego kilka miejsc parkingowych dalej. Wózek uderza w bok samochodu i odbija się od niego.

Zaskoczony, siedzący w środku, policjant wychodzi z samochodu i podchodzi do młodej kobiety, która w tym momencie siedzi już w swoim samochodzie. Proponuje jej, aby opuściła okno i wyszła. Ona opuszcza szybę tylko trochę, ale nie chce się ruszyć z auta.

W końcu funkcjonariusz mówi: “Wiesz co, mam pomysł. Chcesz się pobawić? Chcesz pograć w gierki?”

Następnie wyciąga kajdanki i skuwa klamkę drzwi jej auta z feralnym wózkiem.

“Co ty robisz?” pyta zszokowana młoda kobieta.

“Hej, hej, hej, nie, nie, nie, nie, nie, nie. O mój Boże,” mówi, gdy policjant odchodzi.

Na filmie nie widać jaki był faktyczny finał tego incydentu. Aresztowanie to chyba zbyt wiele, ale mam nadzieję, że ta bezczelna baba przynajmniej przeprosiła funkcjonariusza i może nawet czegoś się nauczyła.

Post, podpisany “POLICJA dała jej natychmiastową KARMĘ”, zebrał ponad 537 000 polubień, zero negatywnych komentarzy. Z ponad 15 000 komentarzy, praktycznie wszystkie były przychylne dla policjanta.

Było kilku takich którzy uważali, że cała scena została zainscenizowana, w końcu dlaczego miałaby być nagrana od początku do końca? Nie do końca to kupuję. Który policjant zgodziłby się, żeby ktoś z premedytacją pchnął wózek w jego radiowóz? A jeśli to faktycznie było aktorstwo, to powinien on natychmiast rzucić pracę policjanta i przenieść się do Hollywood. Bardziej prawdopodobne jest, że nagrał to jeden z ziomków który wiedział wcześniej co zaplanowała ta panienka.

Elizabeth Stauffer (www.powerlineblog.com)

tłumaczył MR