HK USP amerykański pistolet z Oberndorfu

Komentarz na dzisiaj (31.05.2015 r.) Kontynuując prezentację pistoletów firmy Heckler & Koch, dzisiaj bardzo szerokie opracowanie poświęcone tej broni. Pistolet HK USP, we wszelkich możliwych konfiguracjach. Między innymi HK USP Standard, mój absolutny faworyt w rankingu pistoletów z zewnętrznym kurkiem. HK USP to moim zdaniem broń bezpieczna i zarazem perfekcyjna w wykonaniu. Niemiecka solidność w pełnej okazałości. Wraz z jakością kroczy cena. Pistolety HK USP są drogie. Nie można jednak liczyć na niską cenę tego co naprawdę wyjątkowe.

Zapraszam do lektury artykułu Leszka Erenfeicht “HK USP amerykański pistolet z Oberndorfu”, opublikowanego w magazynie Strzał z czerwca 2010 roku.

Download (PDF, 2.06MB)

Po lekturze, tradycyjna galeria zdjęć, wykonanych przeze mnie:

IMG_1332

 

 

Processed with Moldiv

Processed with Moldiv

IMG_4125

IMG_1320

IMG_2550

IMG_1650

IMG_1868

IMG_3582

 

 • Anonim

  Jak kontrakt się skończy to według mojej wiedzy USP zamienią HK45 i P30. A szkoda.

 • Anonimmm

  Wpiszcie sobie “USP Kaboom” w google…

  • xkukux

   no i co w związku z tym? Jak zła jest naważka, to każdy pistolet się podda, nawet ze stalow. A HK są tak zaprojektowane, aby w razie takiej katastrofy wyrządzić jak najmniejszą krzywdę strzelcowi. Zupełnie inaczej ma się sprawa w przypadku glocków, s&w m&p, czy innych polimerów.

   • Anonimmm

    Nie przesadzałbym z jakością HK. Firma ta udowodniła karabinem SLB2000, że jakość ma gdzieś. Za to marketing mają świetny.

    • Qba

     Z G36 też poważne problemy.

 • Qba

  USP nie jest wcale drogi, kosztuje tyle co Glock 17.