Sig Sauer w obiektywie.

Komentarz na dzisiaj (24.08.2015 r.) Broń palna to nie tyko strzelnica, zawody i polowanie. To nie tylko zaciekłe dyskusje o jej wykorzystaniu do obrony czy w innym celu. Ja w broni dostrzegam również wdzięczny obiekt fotografowania. Od czasów szkoły podstawowej interesowałem się fotografią. Z różnym natężeniem fotografowanie towarzyszy mi od wielu lat. Teraz gdy broni mam pod dostatkiem, stała się przedmiotem moich fotograficznych pasji.

Przedstawiam krótką sesję fotograficzną pistoletu Sig Sauer P226 MK25 dostarczonego przez Sklep Raj Dla Myśliwego ze Słupska. Sklep ten prowadzi sprzedaż broni firmy Sig Sauer w Polsce, a ceny… są naprawdę atrakcyjne. Niech nie myli nikogo nazwa sklepu. Znajdziecie tam nie tylko to wszystko co interesuje myśliwych, ale i wszystko dla strzelców sportowych, kolekcjonerów broni palnej.

Dodam, co niezwykle istotne, że konkretna obsługa oraz szerokie kontakty w Niemczech powodują to, że za pośrednictwem tego sklepu niemiecki rynek broni, akcesoriów, wyposażenia i amunicji, stoi przed Wami otwarty. To wszystko bez konieczności wyjazdu do Niemiec… Sam wielokrotnie skorzystałem.

Zachęcam do obejrzenia sesji fotograficznej pistoletu Sig Sauer, a następie zapraszam na stronę www sklepu Raj Dla Myśliwego.

logo

(aby przejść na stronę kliknij)

IMG_7359

IMG_7340

IMG_5309 IMG_5310 IMG_5311 IMG_5312 IMG_5323 IMG_5353 IMG_5354 IMG_5355 IMG_5810 IMG_5867 IMG_5904

IMG_5935

IMG_5934 logo2ok

 • Andrzej Turczyn

  Teraz jeszcze czeka mnie wizyta na strzelnicy, bo jeszcze nie miałem okazji zabrać tam tego Sig Sauera

 • pecey

  Czy to wygrana z promocji w Babimoście?
  Jeśli nie, to może Pan podać cenę tego cacka?

  • Andrzej Turczyn

   O cenę trzeba pytać w sklepie Raj Dla Myśliwego. Oni są sprzedawcą Sig Sauer tel: 59 8413939

 • Piotr

  Reklama zbyt subtelna – tylko 4 razy podana nazwa sklepu

 • Jacek Źródło

  Po jaką qur.ę wszędzie wpychają tą przeklętą szynę picattini? Psują w ten sposób już nie jedną wcześniej udaną broń. To badziewie np. wyjątkowo utrudnia schowanie oraz wydobycie broni z materiałowej kabury wewnętrznej powodując, że teoretycznie kompaktowe pistolety są o wiele bardziej niewygodne niż np. MAG!