W programie Minęła Dwudziesta o projektach Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni.

W programie minęła dwudziesta o projektach Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, dotyczących zmiany przepisów o broni. Zapraszam, oglądajcie. Okazuje się, że politycy nas słuchają. Oczywiście są ignoranci i głupcy, ale wsłuchując się w głosy wyraźnie słuchać to czego się od lat dopominamy. Wysiłek przynosi skutek, czas na wzmożenie wysiłków!

W części drugiej programu, niezastąpiony redaktor Łukasz Warzecha, pokazał fakty, powiedział prawdę. Do programu zaproszony został również Piotr Ikonowicz. To dobrze. Dobrze, bo warto aby Polacy zobaczyli jak wygląda lewicowy oszołom, który nas obraża zarzucając mordercze instynkty. Chociaż to nawet nie oszołom, to pozbawiony rozumu człowiek, co to Polaków uznaje za niestabilnych emocjonalnie, a miłośników broni nazywa oszołomami. Odnotowuję również z zadowoleniem słowa dziennikarza Gazety Polskiej, Piotra Lisiewicza. Coś się zmienia, coś zaczyna drgać.

minela20

(aby obejrzeć film kliknij na powyższe zdjęcie)

 • Mateusz Wolff

  Program spoko, ale ten Ikonowicz…. masakra!! Dawno niewidzialem takiego oszoloma

 • Kazimierz Wędrowny

  Pan Ikonowicz w wielu kwestiach (społecznych) ma rację ale w tej audycji nie powinien w ogóle występować, ponieważ najwyraźniej nie ma pojęcia w tematyce broni w Polsce i widzę, że ma jednak mocno skrzywione (zboczenie zawodowe) widzenie polskiego społeczeństwa.
  Z tego co mówił pan Jackowski z PiSu wynika, że trzeba jak najbardziej rozkręcać działalność np. ROMBu i jemu podobnych, oraz wszelkimi możliwymi sposobami rozpowszechniać wiedzę na temat broni i bezbronności polskich obywateli, ponieważ widać, że obecna władza (PiS) dopuszcza możliwość zmiany ustawy, ale musi to być poparte oddolnym ruchem i głosami społeczeństwa.

 • AndrzejW

  Panowie i Panie. Odwiedzajmy posłów, uświadamiajmy ich. Uczmy szacunku dla Polaków.
  Ja pójdę raz jeszcze.

 • Bartosz Skowroński

  oby jak najwięcej takich dyskusji. Dyskusja taka obnaża hoplofobów za brak rzeczowości tylko powtarzają stare slogany a na argumenty przeciw nim, ich jedyną obroną jest krzyk i coraz bardziej powtarzanie swojego w kółko. Ja to widzę tak że przeciwnicy to nawiedzeni ludzie nie bo nie i nie mają żadnych argumentów za swoimi tezami. Zwolennicy (poza paroma oszołomami co chcą bardziej powszechny dostęp niż w USA nie będący w tej dyskusji) przedstawiają argumenty są rzeczowi nie narzucają się w rozmowie.
  Takie prezentowanie sprawy w telewizji rządowej daje światełko nadziei na poprawę naszej sprawy. Jeszcze żeby cześć polsatowska i tvnowska tak prezentowały sprawę dostępu do broni, było by miło.

 • Pingback: Cıvata()