Czy Polska powinna zliberalizować dostęp do broni – debata na żywo w telewizji internetowej wSensie.tv.

wSensie

Jutro, 28 czerwca 2016 roku, w studio telewizji internetowej wSensie.tv Warszawa ul. Foksal 18, o godzinie 16 odbędzie się debata pt. Czy Polska powinna liberalizować dostęp do broni?

W debacie udział wezmą:

 • Jarosław Lewandowski Ruch Obywatelski Miłośników Broni
 • Marek Jakubiak Klub Poselski Kukiz’15
 • Krzysztof Gawkowski Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zapraszam wszystkich do udziału w debacie w studio w Warszawie ul. Foksal 18.

Audycję będzie można oglądać na You Tube od środy 29 czerwca 2016. Aby przejść na kanał telewizji internetowej wSensie.pl wystarczy kliknąć powyższy obrazek z informacją o debacie lub poniższy baner.

wsensietv

 • Mariusz Sienkiewicz

  Zastawiam się ,czemu do rozmowy zapraszani są lewicowcy? Ich ugrupowanie nic już w Polsce nie znaczy sondaże nie dają im nawet jednego miejsca w parlamencie. To już nie jest licząca się strona w debacie co więcej telewizja pozwala tym ludziom na szerzenie złośliwej i kłamliwej propagandy na temat broni. SLD jest poza parlamentem i nie musimy rozmawiać z lewakami na ten temat.

  • Andrzej Turczyn

   To poseł z SLD – Stanisław Wziątek był posłem sprawozdawcą ustawy zmieniającej ustawę o broni i amunicji w 2011 roku…

  • Sylwa

   Też myślałem że lewica nie ma nic ciekawego do powiedzenia w tej kwestii, ale po ostatnim programie tv “warto rozmawiać” zmieniłem zdanie kiedy poseł nowoczesnej “wystawił” książkę przeciw broni czy też akcja Razem z plakatem o strzelaniu przy stłuczkach. Pozwólmy im mówić, niech się sami skompromitują, niech dalej próbują wsadzać kwiatki w lufy karabinów a naród niech patrzy i zdecyduje.

   • Bartosz Skowroński

    Wg mnie “idiotki” do walki książką /kwiatami vs karabin są bardzo dla nas pożyteczne bo dla osób coś myślących tylko się ośmieszają bo nie mają racjonalnych argumentów. Osoby niezdecydowane czy myślące (będące przeciwnikami broni) prędzej się do broni wtedy przekonają, niż widząc/oglądając “debatę wzajemnej adoracji” zwolenników.
    Pan z niedawnej debaty co przekonywał, jak to pewien pisarz książką walczył przeciw karabinowi, gdyby był w takiej debacie można by mu wytknąć perfidne kłamstwo i manipulację.

 • Jan Nowak

  “Czy Polska powinna zliberalizować dostęp do broni – debata na żywo w telewizji internetowej wSensie.tv.” – skład dyskutantów pozostaje w niezgodzie z postawionym w tytule pytaniem. Żadna z zaproszonych osób nie jest zwolennikiem liberalizacji dostępu do broni. W tym gronie brakuje przedstawicieli środowisk, które rzeczywiście zgłaszają postulat liberalizacji dostępu do broni tj. np. Przezesa Fundacji Ad Arma pana Jacka Hogi. Panowie Jarosław Lewandowski Ruch Obywatelski Miłośników Broni oraz Marek Jakubiak Klub Poselski Kukiz’15 reprezentują środowiska postulujące racjonalizację dostępu do broni a nie liberalizację.

  • Andrzej Turczyn

   Zracjonalizowanie przepisów, pozbawienie organu wydającego pozwolenie na broń, doprowadzi w istocie do ich liberalizacji. Tak jak w 2011 roku. Liberalizacja przez uskutecznienie powszechnego dostępu jest dzisiaj społecznie nieakceptowalna. Zmiany w tej dziedzinie życia społecznego, która przez dziesięciolecia była tępiona, muszą postępować nie gwałtownie. Cel jest oczywisty, doprowadzenie do stanu nasycenia społeczeństwa bronią, jak w innych krajach w Europie.

 • Kazimierz Wędrowny

  Gdzie dostępna jest ta debata? Miała być dostępna od dzisiaj.
  A może trzeba wykupić jakiś pakiet 100 programów?