Atak Turka na Polaków w warszawskiej restauracji: “Zobaczysz! Zabije Ciebie i ją wy polskie kur*y!”

Wstał i na cały głos: “Ta dziw*a?! Co Cię pocałowała przy wszystkich?! Alfonsie pierd***ny! Ta dziwka co chodzi prawie naga?!’  ‚Zobaczysz! Zabije Ciebie i ją wy polskie kur*y!’ Pan oprócz tego rzucił nożem”.

Takie słowa padły z ust przybysza z Turcji przebywającego w Polsce, a całe zdarzenie opisuje warszawawpigulce.pl.

Nie do pomyślenia? Do pomyślenia i to w stolicy Polski! Wszystko to w czasie gdy nasz wielce szanowny minister od spraw wewnętrznych Joachim Brudziński zapewnia, że “Bezpieczne państwo i bezpieczni obywatele to dobrze wyszkolona, dobrze wyposażona i dobrze opłacana policja”.

Gdzie była ta dobrze wyszkolona policja, gdzie byli dobrze wyszkoleni policjanci, gdy jakiś pan o śniadej cerze pozwolił sobie na dość wulgarne słowa względem Polaków i to z powodu ich polskości i zachowania po polsku? Gdzie była ta dobrze wyszkolona policja, gdzie byli dobrze wyszkoleni policjanci, gdy jakiś pan o śniadej cerze pozwolił sobie na rzucanie nożem w kierunku Polaków i to z powodu ich polskości i zachowania zupełnie po polsku? No nie było ani dobrze wyszkolanej i wyposażonej policji, ani dobrze wyszkolonych policjantów, bo ich tam być nie mogło. Aby nie było wątpliwości, wcale nie mam o to pretensji do policji i policjantów. Być ich tam po prostu nie mogło, to dla każdego trzeźwo myślącego człowieka zrozumiałe. Gdyby byli, byłby to zupełny przypadek.

Mógł być jednak na miejscu strażnik porządku publicznego, tj. uzbrojony obywatel z prawem do noszenia broni. Warto pamiętać, że praworządnym Polakom zależy na porządku publicznym i nie potrzeba ich do tego przekonywać ani zmuszać. Obywatel był na miejscu i to nie jeden, ale każdy po kolej bezbronny, bo kto w Polsce ma broń, kto ją nosi do restauracji i kto ma prawo bronić się przed agresją z bronią w ręku? W Polsce nikt, albo statystycznie prawie nikt.

W Polsce zamiast zmieniać prawo i pozwolić Polakom na posiadanie broni palnej, na skuteczną obronę na wzór amerykańskiego stand your ground ministrowie, wysocy funkcjonariusze przeróżnych służb świętują Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Wyobrażacie to sobie, bo mi to się nie mieści w głowie jakie oni święta obchodzą!

Niech ktoś spróbuje w takiej jak opisana sytuacji zadzwonić na 112 i doczekać się na czas pomocy, zanim pan Turek rzucił nożem w Polaków? Nic się nie stało, ale następnym razem się stanie, to tylko kwestia czasu.

Trzeba być wyjątkowo cynicznym politykiem, aby odmawiać Polakom prawa do skutecznej obrony z użyciem niezbędnego narzędzia – broni. Trzeba być złowrogim politykiem, aby przemilczać ten temat, każąc im dzwonić na 112, apelując jedynie o “nieblokowanie numeru 112 – linii, która służy ratowaniu życia i zdrowia”.

Oto prawda o Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Straciłem jakąkolwiek nadzieję co do tej partii, to socjaliści

 • Marcin Kaczmarczyk

  Same lemingi w rurkach musiały byc w tej restauracji, kozojeb powinien zarobić krzesłem na dzien dobry.

  • tokkotai

   Uważaj bo, jak się dowiedzą że krzesło może słuzyć do samoobrony, to jeszcze wprowadzą pozwolenia na krzesła i na czym dupsko posadzisz?

   • Pawel W

    Przecież wiemy, że może służyć do zamachu, a jeszcze nie zabroniono.

 • Piotrleon

  Ale że co? Teraz masz większe szanse, że za przekroczenie granic obrony koniecznej sąd nie wsadzi cię do paki. Ps. Dzięki PiSowi masz mniej takich śniadych w Polsce niż gdyby rządziła inna partia. Ps1. Tak, PiS to socjaliści. Tak jak każda inna partia.

 • Ant

  “Oto prawda o Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Straciłem jakąkolwiek nadzieję co do tej partii, to socjaliści”
  A ta utrata wiary to nie jest czysto koniunkturalna, obliczona na lansowanie własnego projektu politycznego? Projektu tworzonego z takimi tuzami myśli politycznej jak Marian Kowalski – człowiek z wykształceniem podstawowym, marionetka pastora. Projekt, który na odległość śmierdzi parodią amerykańskiego widzenia świata, ‘oparty na Biblii’.
  Dwie rzeczy w związku z tym chciałbym panu powiedzieć.
  Raz, że funkcji w ROMB powinien się pan honorowo zrzec, bo naprawdę szkoda sprawę strzelecką skompromitować wiążąc ją z polityką. W szczególności z tak miernym projektem, kolejną prawicową partią kanapową, gdzie siedząc na kanapie w trzy osoby za pół roku i tak się pożrecie o poglądy. Strzelcom przydałoby się tego wstydu oszczędzić.
  Dwa, że w Polsce partia ‘oparta na Biblii’ nie ma racji bytu. Wy protestanci macie jakąś dziwne przeświadczenie, że wystarczy Biblię przełożyć na języki narodowe i ludzie zaczną ją rozumieć i czytać. Ja nie chce was martwić, ale w naszej krajowej tradycji nie ma miejsca na czytanie Biblii, a skoro prawie nikt jej nie czyta to tym bardziej nikt jej nie rozumie. Osobiście liczę, że kościół ukróci te wasze herezje i powróci się do prowadzenia mszy w łacinie i tak samo czytanie Pisma Świętego. To akurat zostawiam do przemyślenia.
  Pozdrawiam.

  • Andrzej Turczyn

   Własny projekt polityczny powstał, gdy upadła nadzieja na to, że PiS cokolwiek zmieni. Proszę porównać daty.
   Chce Pan być prezesem ROMB? A kim Pan jest tajemnicy Ant, że takie postulaty wobec mnie składasz?

 • Mozets

  Takich osobników powinno się ukarać a po odbyciu kary deportować do kraju z którego przybyli. Nierozsądne byłoby zwalniać ze stanowiska ministra z powodu takiego zdarzenia. Każdy normalny człowiek wie jak powinno się zachować w takiej sytuacji.
  Takich sytuacji jest w kraju w różnych Konkolewach Dolnych ( w wykonaniu przeróżnych Jaśków z Konkolewa Dolnego) codziennie wiele . I nie trzeba zaraz zwalniać ministra z tego powodu. Natomiast należy powiedzieć wyraźnie obywatelom ( tym wystraszonym) , by nie bali się bronić swoich praw. Czyli lać i patrzeć czy równo puchnie.
  kpt. M.Mozets (jnwsws) .

  • Kazimierz Jodkowski

   “Natomiast należy powiedzieć wyraźnie obywatelom ( tym wystraszonym) , by nie bali się bronić swoich praw. Czyli lać i patrzeć czy równo puchnie.”

   Jak to łatwo powiedzieć! Żeby lać, trzeba umieć lać. Ja na pewno nie umiem. Ostatni raz bilem się w szkole podstawowej (epoka wczesnego Gomułki). A poza tym można trafić na lepszego. Ci panowie lubią mieć noże przy sobie i umieją się nimi posługiwać, o czy świadczy historia z Ełku.

   • Jan Kowalski

    Jednych bronią jest ” majcher ” innych rozum aby tych pierwszych neutralizować, dlatego musimy mieć do otwierania ich bezczelności w naszym kraju poza rozumem przynajmniej “klamki”.
    Prawda, odwaga i asertywność ostatnimi czasy za sprawą pani ambasador w naszym narodzie rośnie, to fakt.

   • Mozets

    Ale w lokalu było wielu ludzi, na pewno też wielu takich co lubią skopać leżącego, ( kopać leżącego jest niehonorowo – ale bezpiecznie…) wielu agresywnych , którzy wyładowują się na niewinnych przechodniach na ulicy. Także kilkoro byłych pensjonariuszy zakładów penitencjarnych, których ulubionym zajęciem w “więźniu” są bójki i udowadnianie swej siły i wyższości. Git ludzie. Grypserzy. Mogli by w takim wypadku wykazać się swoimi umiejętnościami . Być może za skuteczną akcję dostaliby od policji nawet medal za odwagę. Poza tym w takim wypadku można używać niebezpiecznych narzędzi włącznie z nożem, bronią palną, bejsbolem , gazem, krzesłem (po łbie od tyłu muslima). Chyba że to była knajpa dla gejów – to rozumiem. Mój znajomy karateka z jakimś tam pasem – w Szwecji uczestniczył w treningu na który przyjechał z Nowego Jorku mistrz walki wręcz. Na trening przyszedł także jeden z muzułmaninów członek klubu. ( Czort wie czy nie były żołnierz ISIS). Powiedział, że pokaże użycie noża i poprosił mistrza o obronę. Używał drewnianego noża treningowego. Mistrz dzielnie odparł kilka pchnięć , ale po paru miniutach walki muzułmanin błyskawicznie zadał mu 3 ciosy ( śmiertelne jak ocenił mistrz) w nerki . Zadał je w czasie mniejszym od sekundy. Tak, że kto nie umie się bić i nie ma serca do walki – niech nie próbuje. Ale podstawić niewinnie nogę uciekającemu bandycie zawsze można. Trzeba jednak być mężczyzną, lub np. takim straceńcem jak ja- byłym wojakiem , którego uczono walki wręcz i uczono pogardy dla niebezpieczeństwa. Aleksander Wielki widząc przed walką , że jego żołnierze się boją liczniejszego przeciwnika , przejechał na koniu przed szykiem i zawołał :
    “PSY – CZY MACIE ZAMIAR ŻYĆ WIECZNIE ??? !!!” (Pomogło…)
    kpt. M.Mozets (jnwsws)

    • Jan Kowalski

     Nie powiesz, że muzułmanin był szybszy od kuli? ale i tak dobrze, że to napisałeś teraz mamy dowód na piśmie, “klamka” niezbędna i konieczna.:)

     • Mozets

      Kula ma chyba większą prędkość od 10cm/sek do 30 m/sek. , czyli licząc 3 ciosy w czasie 1 sek – wychodziłoby 30cm/sek. Z takiej odległości oddaje się ciosy w tułów. To co mówię nie wymyśliłem w czasie bezssennych nocy lecz powiedział mi to ten gość karateka – a oni raczej nie konfabulują. Oczywiście ciosy z pogrążeniem stali w ciele trwałyby dłużej. ten muslim tylko markował ciosy – czyli dotykał skóry narzędziem – na potwierdzenie , że obrony nie było faktycznie.

  • Rattus Rattus

   Cały komentarz Mecenasa* opiera się na pojedynczym wpisie internetowym, który jest cytowany przez lokalny portal na zasadzie anonimowego podaj dalej. Turek mógł być Romem, śmiercionośna kosa – nożem do masła, sukienka “przed kolano” (tak domniemana poszkodowana opisała swój skromny strój) – przeźroczystą kreacją z koronki. Wszystkie wynikłe zalecenia prawne, taktyczne i polityczne możemy więc potraktować jako – co najwyżej – koncepcyjne ćwiczenia pod kryptonimem “Żaba Śnieżna 2018”.

   * Niech Bóg ma go w opiece za jego działalność na rzecz dostępu do broni, chociaż prawdopodobnie Boga nie ma.

   • el_koyoto

    *… a jak jest?

    • Rattus Rattus

     Bóg? Zaprosiłbym go do wspólnej pracy, miłości i twórczości w moim mieście. Na równościowych zasadach, bez zadzierania nosa. Szatan też mógłby wpaść.

 • KBPol

  To wszystko racja! Ale spokojnie. Już niedługo. Jeszcze tylko kilka miesięcy. W końcu Pani Anna Maria z Partii Republikańskiej wraz z patriotami z PiS ciężko pracuje nad nową ustawą o broni i amunicji, która będzie w 2018 r. co obiecała 20.12 ub.r. na Twitterze. Projekt ROMBu musiał okazać się niewystarczająco dobry i daleko idący i pewnie tylko dlatego został odrzucony/zamrożony.

  Ps. może ktoś zasięgnie języka u Pani Ani żeby sprawdzić czy nie zmieniła ona (lub ktoś wyżej za nią) zdania w tzw. międzyczasie?! W końcu kobieta zmienną jest, a minęło już przecież 8 tygodni bez jednego dnia!

 • Beli

  Nie ma tutaj nikogo kto w końcu załatwi prawnika który oskarży tego ministra Brudzińskiego za wszystkie te rzeczy gdzie policja nie wywiązała się ze swoich obowiązków ochrony obywateli?

  • Krzysztof Jabłoński

   Tego rodzaju skargę musiałby złożyć poszkodowany. Jak mnie ktoś ruszy, to się pozwu złożyć nie zawaham. Tylko kto mnie ruszy, kiedy wyglądam jak zbój?

   • Jan Kowalski

    Każda potwora znajdzie swojego amatora. 🙂
    Bez urazy.

  • kolekcjoner1911

   A może zacząć od Trybunału Konstytucyjnego i pytania czy ochrona immunitetowa przypisana do mandatu posła obejmuje też kwestie związane ze sprawowaniem funkcji władzy wykonawczej, kiedy poseł jest tez ministrem? Jeśli nie to można zaczynać “jazdę” z art. 231 par. 2 bo partyjni kolesie będą bezradni.

 • Boguslaw Brozda

  Właśnie dlatego mamy #Ruch11listopada by to zmienić.

  • KBPol

   Odnośnie #Ruch11listopada to chciałbym tylko tak nieśmiało przypomnieć że nadal obowiązuje 5% próg wyborczy w wyborach do Sejmu! I co władze na to?! Bo jeśli przeczytam gdzieś, że wystartują sami i osiągną za niespełna dwa lata to, co się nie udało JKM przez ponad 20 lat czyli 5%+ to uznam, że ktoś ma poziom optymizmu kwalifikujący się jedynie do zakładu zamkniętego…

   • Jan Kowalski

    Są wyjątki np.K15 🙂

    • KBPol

     Kukiza prawie każdy zna(ł). Poza tym był stosunkowo mocno promowany. No i najważniejsze: przyjął postawę buntu, opozycji. To wszystko dało efekt. W przypadku #Ruch11listopada żaden z tych warunków nie jest i zapewne nie będzie spełniony. Z tego co mi wiadomo to Kukiz przeprosił za wprowadzenie Narodowców do Sejmu, więc nie ma raczej szans aby taki Kowalski wystartował z list Kukiz’15… Na dzień dzisiejszy głos oddany na Józwiaka czy Rzymkowskiego – UPR/Kukiz’15 wydaje się najrozsądniejszym wyborem.

     • Jan Kowalski

      Tak rozumując. Jest wyjście zorganizujmy zespół muzyczny albo jakiś chórek 🙂 może wygramy ?
      Co do posła Józwiaka i Rzymkowskiego “Łapka w górę”.
      A gdzie jednomandatowe … ?

     • Mozets

      Marian Kowalski z Ruchu 11 listopada to twardy facet, ładnie i mocno mówi, nie jąka się, wie czego chce i ma tzw. “Ja…a”.
      Ale skumplowanie się z pastorem , wielkim demagogiem – ściąga jego (Ruchu) szanse w dół jak lina stalowa przymocowana do ziemi i helikoptera. Z tego mariażu tylko pastor może zyskać parę punktów – a Marian posłuży jako ślizgawka.

     • Jan Kowalski

      Tak Marian ma JAJA .Pamięta go jak swoimi przemówieniami porywał ludzi…. bez kitu i urazy jak tamten …..z Italii.
      Po porażce zmuszony syt. rodzinną jak mówił poczuł, że jest trochę głodny. Ja go rozumiem.

   • Grzegorz

    Jeśli Bóg Biblii – który jest Panem historii – pozwoli, to Ruch 11 Listopada nie tylko przekroczy próg wyborczy, lecz wygra z kretesem, osuszy warszawskie bagno i zmieni Polskę na lepsze!

 • Radosław B

  Drodzy Państwo czy myślicie, że patrol policji to ma urządzenie do teleportacji ze “Star Treka” i tylko czeka na sygnał by w ciągu 2 minut przenieść się na miejsce? Zrobili ten telefon 112 i namiary na interwencję dostaję z miasta oddalonego o 80 km od miejsca gdzie pracuję. I do tego bywa, że wysyłają mnie 25 km bo trzy konie w nocy wydostały się z ogrodzonego wybiegu i biegają po polach (po co ja tam?). Weźcie też pod uwagę obecny stan kadrowy policji, rozliczne imprezy (he he), które policja musi zabezpieczać co miesiąc i to też wpływa na liczbę patroli w mieście. Nie wiem jakiej klasy była ta restauracja ale w takim wypadku wzywa się kelnera i prosi o zwrócenie uwagi a nie wdaje się w dyskusje z już nie napiszę z kim.

  • tokkotai

   My tak nie myślimy, ale urzędasy w MSWiA chyba tak właśnie myślą i dlatego pierdolą publicznie głupoty jak potłuczeni.

   • Mozets

    Bez ordynarnych słów proszę , które czasem ja używam w starciu z tzw. “elementem” i patologią . Ale tutaj jest podobno sporo intelektualistów – nie tylko trepów jak ja i należy mieć to na uwadze. Poza tym co innego używanie mięsa w zaułku wobec hołoty a co innego na portalu , publicznie. Ustawa o języku polskim się kłania.

    • tokkotai

     No cóż. W tym wypadku użyłem najmniej ordyrnarnego słowa jakie działa na “zupaków” jakie znałem. Inaczej się nie nie dało.

     Od siebie dodam, że miałem okazję ostatnio posłuchać wystąpienie ministra rozwoju , czy jakoś tam i powiem, że mało kto sobie zdaje sprawę, że oni w tych ministerstwach żyją już w zupełnie innej rzeczywistości. Mają tam stworzony przez swoich współpracownikow inny , “lepszy???” świat. Co tłumaczy brak kontaktu z bazą i tzw. “dołami”, oraz brak możliwości kontaktu z Obywatelem.

     • Jan Kowalski

      Już o tym mówił rzecznik rządu RP tow. Jerzy Urban.
      Cytuję. Rząd sam się wyżywi.
      https://wiadomosci.wp.pl/propaganda-w-stanie-wojennym-6105535448093825g/5

     • Mozets

      Josek Urbach.

     • Mozets

      Człowiek kulturalny nie używa niepotrzebnie takich wulgarnych słów. Skoro mnie trepa to raziło, nawet jak byłem w wojsku – to miej litość nad ludźmi trochę kulturalniejszymi ode mnie. Podkreślam – to słowo ( ordynarne jak słusznie mówisz) jest do użycia ale nie tutaj. Sam czasem jak byłem kierownikiem budowy musiałem takim słowem “potrząsnąć” ludźmi na budowie. Ale to byli prawie w 100 % ludzie prości z wiosek, gdzie klnie się na okrągło ( co 2 słowo to k…a) i działało to na nich skutecznie. Poza tym to było na budowie, w błocie, “cymyncie”, piasku i pospółce. W deszczu, wichrze, mrozie i w upale. W poniedziałek prawie wszyscy z nich przychodzili do roboty jeszcze nietrzeźwi. Pachnący “karbidem”. Nie sądzę byś był typowym Jaśkiem z Konkolewa Dolnego. Pytanie: czy znasz jakiegoś “zupaka” w MSWiA i czy potrafisz podać definicję określenia “zupak”.

    • Jan Kowalski

     Panie kapitanie, generał dowodzący forum nie reagował to może…

     Pamiętam taką scenę z filmu “Hubal” jak żołnierze kawalerzyści po pobraniu z majątku koni na dygresję dziedziczki, że zimno jeden z młodych wyrwał się ze słowami … nieraz dupa do siodła przymarza … nie bacząc na obecność młodej, córki dziedziczki, która nie obrażając się przyniosła “zmarzluchowi” kożuszek.
     Posłuchajmy np.takiego aktora i patriotę jak Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, klnie i nawet mu do twarzy z tym 🙂

     • Mozets

      Prostactwa jest za dużo w życiu publicznym i nie należy przechodzić obojętnie obok tego. Pleni się jak robactwo. Jasne ,że taki kapitanek jak ja ( dawno w cywilu) tego nie pokona , ale próbować trzeba. Jeśli pozwolimy by robactwo się pleniło – zapanują prawa robactwa. Kto toleruje szczury w swoim domu – szybko będzie musiał się z niego wyprowadzić. Użycie słów nieprzystojnych, jest niekiedy spowodowane sytuacją, wynika z emocji, ale tutaj ludzie piszą i mogą poprawiać to co im się “wypsnęło”. To słowo tutaj pasuje jak pięść do nosa.

     • Jan Kowalski

      To wszystko wiem i zgadzam się całkowicie. Znam służbę w mundurze a będąc wymagającym i jednocześnie tolerancyjnym dobrze ja, moi podwładni i przełożeni na tym wychodzili. Widzę patologię w śród młodych, która spowodowana jest tak wieloma czynnikami, że można by napisać na ten temat pracę naukową.
      Na kapralu i podoficerach spoczywa głównie ….itd.
      Ale jest takie powiedzenie, że ryba psuje się od głowy a tak to u nas zazwyczaj bywało i nadal bywa .
      Forma odpowiedzi jakiej wcześniej udzieliłem była taka a nie inna może spowodowana tym, że ja w służbie miałem więcej do czynienia z ludźmi niż z martwą infrastrukturą armii.
      Odpowiedź tamta miała załagodzić spór, który można było dostrzec.

 • Romek Ja

  A gdyby przypadkiem w lokalu był jakiś bardziej nerwowy Polak? Już byśmy mieli opowieści o rasizmie i nietolerancji. A przecież napastnik obrażał, stosował groźby i zaatakował. Uważam, że służby powinny tam być i gościa zwinąć.

 • Michał Sokol

  Panie Mecenasie – a czy jest w PL partia, która nie jest socjalistyczna ? Marzy mi się partia centrowa w poglądach ekonomicznych, republikańska w kwestii prawa własności i obrony i w miarę liberalna obyczajowo ( w imię zasady moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiej jednostki ). Tylko czy taka partia znalazłaby wyborców ? Odnosząc się do komentarzy poniżej – obrona konieczna w PL to dalej fikcja. Teoretycznie możemy się bronić w domu ( niby kary nie będzie, ale wyrok na pewno i zabiorą prawo do posiadania broni ).

  • Fernir

   Znaleźć by znała, pytanie czy próg wyborczy by przekroczyła 🙁

 • kolekcjoner1911

  Swoją drogą ciekaw jestem w której to “popularnej” restauracji takie rzeczy się dzieją.

 • Pingback: Wbrew faktom czyni się z Polaków uzbrojonych agresorów wobec obcych - trzeba powstrzymać tą falę kłamstwa wobec Polaków | Andrzej Turczyn()