Siedem kłamstw Elżbiety Bieńkowskiej.

Chciałoby się powiedzieć jak to było na Węgrzech, gdy nagrano potajemnie socjalistycznego premiera, kłamaliśmy i wciąż kłamiemy. Tak jest z komisarzem europejskim Elżbietą Bieńkowską. Kłamała i na kłamstwie zbudowała projekt zmiany dyrektywy o broni palnej, której niewątpliwie jest twarzą. Wstyd powiedzieć, ta pani jest z Polski. Jednocześnie nic w tym zaskakującego to polityk platformy zwanej dla niepoznaki obywatelską.

Zapraszam do obejrzenia bardzo ciekawego materiału obnażającego kłamstwa Elżbiety Bieńkowskiej. Temat już w pewnym sensie zamknięty, albowiem mamy już oficjalny projekt przegłosowany przez ministrów, pomimo sprzeciwu Polski. Jednak walka nie jest zakończona. Nadal będą trwał prace nad kształtem dyrektywy. Obnażanie kłamstw jest w tym kontekście niezwykle ważne.

 • Minuteman

  Bardzo dobry materiał. Mimo, że głosowanie już się odbyło, nie powinniśmy traktować tej sprawy jako zamkniętej. Bo nie jest i nie będzie dopóki tego typu oszustwa nie zostaną ujawnione i zdemaskowane, a ci, którzy się ich dopuścili – osądzeni i powieszeni.

  Trzeba takie rzeczy nagłaśniać i rozpowszechniać. Ludzie powinni wiedzieć jak małą mądrością i przyzwoitością rządzona jest Europa.

 • max-bit

  Wszyscy doskonale wiedzą że to co bredzi w gorączce (albo i nie niestety) Pani co nazwa to nazwa “Komisarz” Bieńkowska to stek bzdur kłamstw i do tego można by dopisać jeszcze parę epitetów.
  Niestety przyjmujemy na twarz wszelkie głupie pomysły EU. Niemcy sobie na to nie pozwalają … przypuszczalnie wiele krajów też to oleje i EU nic im nie zrobi bo jak nie to pokiwają paluszkiem ze zrobią im kolejny “exit”.
  U nas oczywiście będzie “inaczej” tu się mówi o odbudowie obronności wielkie słowa gadu gadu a w temacie jest jak jest tj. czarna “pupa”.
  Całkiem innym faktem jest to ze EU chwiej się w posadach gnije i jest atakowane.
  I wg mnie to padnie bo lepiej w cale nie jest i nie będzie no chyba że cud się jaki stanie ale jak ktoś będzie liczył na cud… to …
  Niestety cuda sobie należy zapewniać.
  Ende.