Islam nie znosi konkurencji, w Niemczech islamiści karzą śmiercią za to co nieislamskie

30 maja 2017 r. dwaj 22 letni Syryjczycy na deptaku w mieście Oldenburg (RFN) zakatowali 33 letniego mężczyznę. Jeden z Syryjczyków zadał ofierze ciosy nożem w klatkę piersiową, co spowodowało zgon na miejscu. Sprawcy uciekli, jednak zostali niezwłocznie ujęci. Jednemu postawiono zarzut morderstwa drugi już jest na wolności. Przyczyną morderstwa było to, że mężczyzna palił papierosa i jadł lody, co jest niedozwolone w czasie ramadanu. Zamordowany Niemiec pozostawił brzemienną żonę i dwójkę dzieci.

(źródło bild.de)


 

Wiadomość moim zdaniem o tyle ciekawa, że obrazuje doskonale to w jaki sposób islamscy przybysze traktują Europę. Można nawet to krwawe świadectwo nieco szerszego zjawiska, jakim jest stosunek islamistów do tego co nieislamskie. Napiszę tak jak myślę. Oni uważają się za silniejszych od Europejczyków i oczekują, że Europejczycy będą poddani ich oczekiwaniom, tradycjom i zwyczajom, a ich religia ma pierwszeństwo przed wszystkim. Skoro mordują w biały dzień za nieprzestrzeganie ich tradycji czy elementów obrządku islamskiego, to co innego można pomyśleć?

Kilkanaście lat temu przejechałem przez Syrię, przekraczając granicę w górach na wysokości Anjar w Libanie, dalej przez Damaszek, Aleppo i do Turcji. Było to w czasie ramadanu. Kolega, który z którym jechaliśmy, a który był wcześniej w Libanie, pouczył nas jak się zachowywać. Nie jeść, nie pić publicznie przed zachodem słońca. Rozumiałem, że tak trzeba, bo jestem na ich ziemi.

W Europie jednak jest nasza ziemia i szczerze pisząc kompletnie nas nie mogą obchodzić islamskie zwyczaje. Jak ktoś uważa, że jego religijne zwyczaje “obraża” jedzący loda w biały dzień w czasie ramadanu, to won obrażalski z Europy. Moim zdaniem myśmy powinni im to komunikować w bezwzględnie stanowczy sposób. Islam to religia, która nie znosi istnienia obok siebie jakiegokolwiek innego systemu wartości. Islamiści uważają, że wszystko islamowi ma być poddane, a za wszystko co nieislamskie gotowi są karać śmiercią.

Niestety Europejczycy to kompletni frajerzy. Boją się islamistów, fizycznym strachem. Władze ten strach wręcz potęgują odbierając Europejczykom narzędzia i prawo do skutecznej obrony. Chrześcijańska niegdyś Europa zrównała chrześcijańskie zwyczaje z islamskimi, a zapominając, że wody nie da się pogodzić z ogniem. No i mamy co widać na niemieckiej ulicy, islamista aby dyscyplinować Niemców w przestrzeganiu ramadany zarzyna jednego z nich w biały dzień.

Myślicie, że ta nauka nie była skuteczna? Gwarantuję, że była i to bardzo. Trup Niemca leży na ulicy, islamista jeden żywy w areszcie, drugi już na wolności. Ten co siedzi w areszcie, z aresztu zapewne wyjdzie. Nauka w sposób naturalny pośród ludzi się rozprzestrzeni taka, że za nieprzestrzeganie ramadanu można zarobić nóż pod żebro, a wykonawca wyroku będzie żył i niemiecka władza mu to gwarantuje. Komunikat byłby zupełnie odmienny, gdyby pan islamista stracił na miejscu życie od przechodniów uzbrojonych i zdeterminowanych do obrony swego życia, a cała rodzina począwszy od pradziadka aż do prawnuki sąsiadów z sąsiedniej ulicy zostałaby wywalona do Syrii.

 

 

 • Krzysztof Jabłoński

  “Islam to religia, która nie znosi istnienia obok siebie jakiegokolwiek
  innego systemu wartości. Islamiści uważają, że wszystko islamowi ma być
  poddane, a za wszystko co nieislamskie gotowi są karać śmiercią.”

  Sama nazwa ‘Islam’ wywodzi się z języka arabskiego i oznacza “poddanie się woli Boga”. Zresztą Bóg w jęz. arabskim to właśnie ‘Allach’. Skoro poddanie się jest takim fundamentem, to nic dziwnego, że tego pilnują :-/

 • Mozets

  Moja znajoma jest stewardessą w liniach lotniczych Fly Emirates. Jest po UJ Anglistyce i italianistyce na uniwersytecie w Bolonii. Wzięła tę pracę po studiach bo chce zwiedzić świat za darmo. Lata na Boeingach 777 i na Airbusach dwupokładowych A 380. Kończy w tej chwili 3 letni kontrakt. ( I chwatit) . Dubaj to pozłacane miasto zabawka i po paru latach można popaść w depresję. Wynajmuje ze swoim chłopakiem ( informatykiem – Polakiem , pracującym także w liniach lotniczych) bardzo drogi nieduży aparatament ( mniejszego się nie dało) . Pod nimi mieszkają obywatele ZER , którzy nigdzie nie pracują ale mają spore pensje od państwa. Za siedzenie w domu i chodzenie z żonami po zakupy ( one same nie mogą) bo to jest “haram”- czyli zabronione. Mieszkają po 16 w małych zapluskwionych pokoikach . Bo mieszkania sa bardzo drogie. Żarcie nawet nie. Nawet są wedlowskie słodycze w sklepach. Wieprzowinki niet. Wszystko importowane. Pustynia. Najcięższe roboty budowlane i usługowe wykonują przyjezdni z Pakistanu, Tajlandii , Kambodży, Sri lanki, Chin. Za śmieszne pieniądze. Dobrze zarabiają europejscy piloci, inżynierowie, kierownicy budów, specjaliści, lekarze itp. Ci sąsiedzi stewardessy – mają poniżej tarasy jak patio – osłonięte od ulicy . Jak jest Ramadan w dzień jest cicho, ale tylko ostatni promień słońca znika ( tam dzieje się to bardzo szybko jak by gasił lampę) na tarasie zaczyna się żarcie, grilowanie picia piwa i gorzały ( bo Allah nie widzi w nocy) zabawy, wrzaski. ( oni mają taki gardłowy język jak żydzi) . Ale postraszenie policją pomaga- oni się boją – bo jakby złapali ich po gorzale – idą do ciężkiego więzienia . I tak 40 dni hałasów w nocy – a znajoma musi czasem odespać 17 godzinny lot do Nowej Zelandii. Australii. Houston. Rio de Janeiro.

 • EDiox

  “W Europie jednak jest nasza ziemia i szczerze pisząc kompletnie nas nie mogą obchodzić islamskie zwyczaje. Jak ktoś uważa, że jego religijne zwyczaje “obraża” jedzący loda w biały dzień w czasie ramadanu, to won obrażalski z Europy. Moim zdaniem myśmy powinni im to komunikować w bezwzględnie stanowczy sposób. Islam to religia, która nie znosi istnienia obok siebie jakiegokolwiek innego systemu wartości. Islamiści uważają, że wszystko islamowi ma być poddane, a za wszystko co nieislamskie gotowi są karać śmiercią.”
  W zasadzie wszystko wyjaśnia, nic dodać nic ująć.

 • Dana Ratasiewicz

  Tak się składa, że motyw sprawcy jest póki co nieznany. Śledztwo jest w toku. Więcej wierzytelności by tej nie informacji nie zaszkodzilo. Tym bardziej, że nie wiadomo jakiego wyznania był zamordowany Syryjczyk i czy go Ramadan w ogóle dotyczyl.

 • Pingback: Egipskie kościoły zawieszają aktywność do końca lipca w obawie przed atakami islamskich terrorystów | Andrzej Turczyn()