Najlepsza metoda na jadowite węże to strzelba

guns.com: W USA, w stanie Oklahoma 72 letnia kobieta odkryła pod swoim domem kilkanaście jadowitych węży. Potraktowała je jak należy, strzelbą i łopatą. Została nazwana zabójczynią węży.

Wąż może być niebezpieczny, także dla życia człowieka. Dobrze, że w Polsce co do zasady ma jadowitych węży. Polacy byliby wobec nich równie bezbronni, jak są wobec innych niebezpieczeństw. Kto by pomyślał w tym pogańskim kraju, aby 72 letnia kobieta władała strzelbą w obronie przed jadowitymi wężami. Może kiedyś doczekamy takich czasów, że będzie to możliwe. Tyle tylko, że wówczas Polska musiałby odmienić swoje oblicze.

  • Woj Wol

    Ale oczy bandytów zasłaniają jak w naszym kochanym kraju. Więc mamy coś wspólnego z całą sytuacją.

  • Grzegorz

    Normalny kraj wolnych ludzi!

  • Mozets

    W Polsce są miejsca gdzie występuje licznie żmija zygzakowata bardzo niebezpieczna. Nie we wszystkich lasach występuje ona w dużych skupiskach. Najwięcej żmij zygzakowatych w różnych odmianach spotykałem w czasie pobytów na poligonach wojskowych gdzie ma ona dobre warunki bytowania i rozmnażania. Np. na poligonie Okonek występowała w latach 70 żmija nazywana miedzianką, była koloru złotawo-zielonawego z brunatno-czarnym zygzakiem. Była dorodna i niektóre okazy dochodzily do prawie 1m długości. Żołnierze budując tarczociągi i urządzenia do strzelań czołgowych zabijali je masowo ( łopatą) bo stanowiły zagrożenie dla ich życia.