Wykładowca niemieckiej szkoły policyjnej: „Imigranccy rekruci są pełni nienawiści i przemocy, to piąta kolumna”

1 listopada niemiecka agencja informacyjna WELT N24 doniosła o anonimowym nagraniu, które spowodowało oburzenie w szeregach berlińskiej policji. W nagraniu tym mężczyzna podający się za nauczyciela akademii policyjnej twierdzi, że klasy w tej szkole pełne są nienawiści i przemocy, które emanują od imigrantów przyjętych do szkoły. Agencja WELT, która otrzymała to nagranie twierdzi, że nie może zagwarantować jego autentyczności.

Mężczyzna w nagraniu mówi o nienawiści, nietolerancji, niechęci do uczenia się i przemocy w berlińskiej Akademii Policyjnej w Spandau.

 „Uczę w szkole policyjnej od dawna. Nigdy nie widziałem tam czegoś takiego. Te klasy wyglądają jak sracz, połowa uczniów to Turcy i Arabowie, małe, bezczelne zasrańce. Oni nie potrafią wyrażać się przy użyciu słów”.

Mężczyzna stwierdził, że „naprawdę się ich bał”, a jego kolegom również grożono fizycznie. Słowa krytyki (domniemanego) nauczyciela osiągnęły kulminację, kiedy powiedział: „To będzie policja drugiej kategorii, skorumpowana. Ci ludzie to piąta kolumna”.

Kierownictwo berlińskiej policji potwierdziło, że WELT jest posiadaniu tego nagrania. Komendant policji Klaus Kandt zapytany potwierdził, że sam otrzymał rzeczone nagranie od pracownika na tydzień przed tym, jak otrzymała je agencja WELT.

„Dyrektor Szkoły Policyjnej został poproszony o wyjaśnienie tych faktów oraz sytuacji we wspomnianej klasie. Bez wyciągania pochopnych wniosków, jest moim mocnym przekonaniem, że celem Akademi Policyjnej jest socjalizacja jej uczniów tak, aby byli zdyscyplinowani, grzeczni i traktowali się nawzajem z szacunkiem, podobnie jak swoich przełożonych czy mieszkańców miasta”.

Związek zawodowy policjantów (GdP) poinformował WELT, że był świadom problemów, ale nie mógł działać bez konkretnej informacji. Nawet po wielu prośbach o informacje nikt się z takimi nie zgłosił, powiedział rzecznik związku Benjamin Jendro:

„Znamy to nagranie i jesteśmy nim zmartwieni, ponieważ nie jest to pierwszy komentarz na temat Akademii, który wskazuje na ten sam problem. Naszym problemem jest to, że nikt do nas nie przyszedł, więc nie mamy nic konkretnego, a tylko pogłoski”.

Jendro zauważa jednak, że oskarżenia są zwykle podobne i dotyczą ludzi o imigranckim pochodzeniu. Niemniej, niczego zgłoszono bezpośrednio do żadnego z policyjnych związków zawodowych w Berlinie. Był tylko jeden taki przypadek, ale dowiedziono, że oskarżenia nie mogły być prawdziwe. Pomimo tego Jendro wzywa wszystkich, którzy cokolwiek wiedzą w tej sprawie, aby zgłosili się do jednego ze związków.

Marcel Uthe, rzecznik berlińskiej frakcji FDP, zrzuca winę na obniżenie standardów w berlińskiej policji. Mówi o „całkowitym braku idei” zastępczyni szefa policji odpowiedzialnej za selekcję personelu. Zdaniem Uthe’go są to pierwsze rezultaty jej złej polityki personalnej:

„Celem powinno być wybieranie najlepszych z roku na nowych rekrutów, a nie branie jak popadnie. Dodatkowy język czy kwalifikacje kulturowe są cudowne, ale nie mogą zastąpić minimalnych wymagań dobrej znajomości niemieckiego i dobrych manier. Dla tych, którym takich kwalifikacji brakuje w berlińskiej policji nie ma miejsca”.

(źródło theoldcontinent.eu tłumaczenie Paweł Machała)


 

Przyjdzie czas, że oni zrobią z nami porządek… o ile będziemy nadal trwać z tej złowrogiej Unii Europejskiej. Tyle mam do napisania w formie komentarza.

 • max-bit

  Dobre dobre kwaskowe
  No jak jest tam ich kilka mln będą sie pchać wszędzie aby z czasem przejąc kontrolę.
  Będzie jak w tym kawale co już najnowszy nie jest.
  Zatrzymuje Policja na autostradzie samochód patrz Ahmed jakie dziwne imię Hans.
  Jedno jest pewne nikt nie napisał że nam znana cywilizacja (łacińska) będzie istnieć zawsze.
  A u nas to jest lepiej ? No aby na pewno ?
  Oni maja 4-5 czy 6 kolumną ale my też, aby nie myśleć ….
  Niestety w każdym kraju są siły które skutecznie rozwalają je od środka, oczywiście scenariusz dla danego kraju jest ściśle dostosowany do warunków i obyczajów.
  W aktualnej sytuacji europa długo nie przetrwa, zauważam że aktualnie scenariusz został trochę zmieniony zresztą zmieniany jak to poważam jest bardzo dynamicznie, w zależnosci jak się sytuacja geopolityczna lokalna i ogólnoświatowa zmienia.
  Proszę zauważyć że temat zamachów zasadniczo został “ograniczony” w celu nasprowadzania kolejnych chord (w mediach tylko przebąknęło się o tzw łączeniu rodzin) oczywiście ma to jak najbardziej miejsce, ludzie mówią że chordy “bezowych” walą na zachód w dalszym ciągu mało tego jest też olbrzymi “oficjalny” transport morski, lotniczy i lądowy.
  Ale jak piszę dbajmy o nasz interes bo u nas w cale lepiej nie jest tylko mamy inne źródło …

  • Szprogus75

   prawdę piszesz.

   • max-bit

    No i nie tylko bezowych, ale masz racje i tych jest ewidentnie coraz więcej. Pytanie ile ? Może być ze ten scenariusz jest i u nas sterowany na razie są to małe ilości “aby się przyzwyczaić” na zasadzie kilka osób niech się obędą przecież to tacy mili ludzie, na zachodzie też tak było.

  • Krzysztof Jabłoński

   Hordy to są.

 • PK

  Pamiętam, jak w czasie prac nad dyrektywą mówiło się, że tak na prawdę kolejne ograniczenia są wprowadzane w obawie o to, żeby coraz liczniejsi “obywatele” wiadomego pochodzenia nie mieli zbyt łatwego dostępu do broni. To teraz dostaną broń służbową…

 • Sjan Sjan

  Popatrzcie na Kanadę,tam juz od dawna sie to dzieje, Sikhowie [co prawda nie muzułmanie] zdobyli prawo do noszenia turbanów w policji,a nie regulaminowej czapki,w urzedach nieczesto zobaczysz białego,a meczetów ile dusza zapragnie. SOCJALIZM tryumfuje…

 • Pawel W

  Mam nadzieję, ze ten wykładowca zostanie porządnie ukarany za tę mowę nienawiści! Jak tak można?! Skandal!

  Jednak to koniec Europy. Połowa w Policji to Muzułmanie i Turcy – oni się zmówią i wszystkich pozostałych policjantów powybijają, a następnie przejmą faktyczną władzę w państwie. Bo co rząd może bez podległej mu Policji i wojsku? A jak sytuacja ma się w wojsku? Też trwa rekrutacja nachodźców?
  Jakimż trzeba być idiotą, żeby nie widzieć w tym piłowania gałęzi, na której się siedzi? Niestety, wielu takich i w naszym kraju.

 • Wankel

  No i to są naturalne skutki socjal-demokracji.
  Wszyscy zrzucają się w podatkach na uciśnioną mniejszość, dofinansowana mniejszość ma warunki na rozrost i ingerencję w struktury demokratycznego państwa, może przejmować kolejne poziomy struktur i dalej wspierać swoje środowisko, a następne pokolenia czekają na swoją szansę.
  Wygrywa aktywniejszy, ten który potrafi rozpoznać wady systemu.
  Europejczycy są ospali i niemrawi, czekają na “oficjalne pismo w tej sprawie” jak związki zawodowe niemieckiej policji 🙂 no ręce opadają same… chyba żeby wyrazić oficjalne zaniepokojenie zaistniałą sytuacją odseparowanego incydentu 🙂 nie mającego żadnego związku z tematem mniejszości i wyznania religijnego.
  Powinniśmy natychmiast zawiesić nasze członkostwo w ukł. z Schengen i głęboko przemyśleć wszelkie umowy/porozumienia/ustawy pozwalające na użycie broni przez sąsiadów niosących nam bratnią pomoc.
  Ten pomysł przypomina raczej przymusowy nabór do policji, celem wypełnienia demograficznych parytetów, a jeśli kursanci nie wypełniają określonych kryteriów to tym gorzej dla kryteriów i widocznie kiepskich szkolących 🙂
  Najgorsze w tym systemie jest to, że w takich strukturach działa się na rozkaz, a te wydają zwierzchnicy wyznaczeni przez polityków, a polityków wybierają (?) obywatele i tak dopieszczane mniejszości będą rosły w siłę, aż do przejęcia władzy na danym terenie. To prosta konsekwencja, skutki łatwe do przewidzenia, nie trzeba do tego profesora, chociaż np. śp. prof. Wolniewicz sygnalizował to publicznie lata temu.

  Będziemy mądrzejsi czy jeszcze poczekamy ?

 • Europa jest skończona i to jest już fakt dokonany, tylko ten upadek jest dobrze zakamuflowany i rozciągnięty w czasie. Najrozsądniejsi ludzie dobrze wiedzdą co mają czynić: wypierd@l@ć z Europy!

  • TakieTamLicho

   A dlaczego to MY mamy wypierd@l@ć ?! Po prostu trzeba się przygotowywać i z najeźdźcami oraz ich piątą kolumną w swoim czasie zrobić porządek.

   Rozsądek podpowiada,że uciekać nie ma dokąd i nie da się wiecznie.
   A uznać porażkę w walce z tymi diabłami jest bluźnierstwem przeciw Bogu.