W Polsce wzrasta zainteresowanie bronią palną.

W Polsce wzrasta zainteresowanie bronią palną. Nie da się tego już ukryć. Niestety niektórzy dziennikarze nie są jeszcze dość dojrzali. Zamiast relacjonować rzeczywistość, próbują ironizować jej istnienie. Skutek jest jeden: głupi się śmieje, a mądry z politowaniem puka w głowę.

Rzeczywistości nie da się zaklinać w nieskończoność. Można przez pewien czas i do pewnego poziomu. Tak jak komunistom nie udało się zakląć rzeczywistości i w końcu zbankrutowali, tak w przypadku zainteresowania bronią palną, życie wyprzedzi prześmiewców.

My, Polacy świadomi i zatroskani losem tego kraju, nie powinniśmy tracić wiary w możliwość zmian. Sytuacja w Europie wymusza w sposób naturalny otrzeźwienie. To otrzeźwienie naturalnie kieruje myśli w stronę broni palnej. Konieczność posiadania umiejętności posługiwania się bronią palną, staje się zwykłą sprawą.

Nie ustawajcie, przekonujcie, informujcie, mówcie sąsiadom i znajomym, zapraszajcie na strzelnicę! Pozwolenie na broń palną w celu sportowym czy kolekcjonerskim jest w zasięgu każdego zdeterminowanego, praworządnego i zdrowego na umyśle Polaka.

 

 

Kategorie: Wiadomości