Czy uciekać z Polski?

Polacy uciekają z Polski przed złą władzą. Zła władza to niesprawiedliwe sądy, złodziejskie podatki, chciwi i skorumpowani urzędnicy. Władza na złe mówi dobre, na dobre mówi złe. Musi nastąpić powrót Polaków do prawdziwych wartości. Tylko Polacy posiadający zdrowe wartości, mogą wydać z siebie władzę, która będzie za dobre nagradzała, a za złe karała. Przy tym dobre to nie jest to co jest zapisane w ustawach, czy to co mówi władza. Dobre czy złe to jest to, co wynika z kanonu biblijnych wartości. Nie katolickich, nie muzułmańskich, a biblijnych – chrześcijańskich wartości. Na takich fundamentach można jedynie budować dostatnie, demokratyczne społeczeństwo. W Złotym Wieku Polski, na takich właśnie wartościach zbudowaliśmy europejskie mocarstwo. Wówczas to do Polski uciekali uciskani w Europie. Wolność i bogactwo Rzeczypospolitej widział cały świat.

Moim zdaniem, jeżeli Polacy tego nie dostrzegą i nie powrócą do biblijnych wartości, może okazać się, że koniec naszego Narodu jest bardzo bliski.

Zapraszam do obejrzenia niezwykle ciekawego wywiadu z pastorem Pawłem Chojeckim redaktorem naczelnym miesięcznika Idź Pod Prąd: