10 strzałów ku chwale Ojczyzny i na zdrowie małego Franka.

OGŁOSZENIE O ZAWODACH STRZELECKICH

          Ogłaszam, że w dniu 28 listopada 2015 r. w Koszalinie Koszaliński Klub Strzelecki Kaliber, na Strzelnicy Unia organizuje zawody strzeleckie:

„10 strzałów ku chwale Ojczyzny 

i na zdrowie małego Franka”

dziecko1

#By małe serduszko bić nie przestało.

Zawody mają za swój cel wsparcie koszalińskich policjantów, którzy prowadzą akcję zbierania środków finansowych na leczenie synka jednego z nich, małego Franka.

policja1 policja2

W styczniu 2016 r., kilka dni przed pierwszymi urodzinami Franka, odbędzie się operacja, która zadecyduje o tym, czy wygra walkę o życie. Jej koszt to jednak 36 500 Euro – kwota, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców Franka.

W imieniu KKS Kaliber proszę o pomoc. Będzie można ją wyrazić przez udział w imprezie strzeleckiej.

Przychód z opłaty wpisowej zostanie w całości przekazany na leczenie Franka. Opłata wpisowa wynosiła będzie 40 zł, jednak każdy z uczestników strzelania będzie mógł wpłacić dowolną wyższą kwotę.

 

Zawody odbędą się w dniu 28 listopada 2015 roku od godziny 10, na Strzelnicy Unia w Koszalinie ul. Szczecińska 25A.

Proszę o przybywanie na strzelanie od godziny 10 do 13. Nie wszyscy muszą pojawić na początek zawodów, z uwagi na przewidywany duży udział uczestników i ograniczone możliwości strzelnicy.

 

Zawody będą miały formułę strzelania 10 strzałami do tarczy pierścieniowej, z odległości 15 metrów. Zawody będą prowadzili koszalińscy instruktorzy sportów strzeleckich. Każdy uczestnik zawodów otrzyma dyplom upamiętniający udział w tym wydarzeniu.

 

W strzelaniu uczestniczyć mogą osoby, które posiadają i nie posiadają własnej broni. Broń i amunicję na zawody zapewnia KKS Kaliber.

Zapraszam do udziału w strzelaniu  mieszkańców Koszalina i okolic, strzelców sportowych i kolekcjonerów broni palnej. Szczególnie zaś zapraszam na strzelanie funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej i innych państwowych formacji uzbrojonych oraz żołnierzy Wojska Polskiego. Wesprzyjcie jednego z Was!

Zapraszam również do wydarzenia utworzonego na portalu pobrane

 

 

Niezależnie od udziału w zawodach strzeleckich każdy kto chciałby wspomóc leczenie Franka, może przekazać darowiznę bezpośrednio do fundacji, która gromadzi środki w tym celu:

fundacja_siepomaga_logo

 

#By małe serduszko bić nie przestało.

 

plakat