Prawdziwie polski będzie ten Sejm, który nam prawo do broni przywróci.

Komentarz na dzisiaj (7.01.2016 r.) To komuniści rozbroili Polaków. Zrobili to ze szczególnym okrucieństwem i sadystyczną bezwzględnością. Jako narzędzie wykorzystali szubienice i ściany straceń, wprowadzając karę śmierci za posiadanie broni bez komunistycznego przyzwolenia. Skutek tego był taki, że towarzysze ubecy, milicjanci i komunistyczni żołnierze mieli zapewniony swobodny dostęp bo broni palnej, a ciemiężony lud polski nie. To są fakty. Dzięki tym faktom w Polsce aktualnie mamy 1,3 egzemplarza broni na 100 mieszkańców, a w sąsiednich Niemczech 30 egzemplarzy broni na 100 mieszkańców. Polska stała się przodownikiem ideologii pacyfizmu i rozbrojenia.

W czasach gdy komunistyczni okupanci dokonywali dzieła rozbrojenia Polaków, straszyli lud poddany „bandami zbrojnymi”, czyli Wojskiem Polskim. Tak utrwaliło się w świadomości społecznej przekonanie, że posiadacz broni stanowi zagrożenie dla porządku i bezpieczeństwa publicznego. Tylko władza, tylko ubecy, komunistyczni żołnierze, milicjanci zagrożenia dla porządku i bezpieczeństwa nie tworzyli. Ten stan nie zmienił się w tzw. wolnej Polsce. Policja dotychczas dzielnie stała na straży naszego rozbrojenia, strasząc wciąż Naród uzbrojonym praworządnym Polakiem. „Sąsiad będzie pijany strzelał do sąsiada”, „czy chcecie aby Polacy mogli się wzajemnie pozabijać”? Te hasła podsycające wzajemną nienawiść Polaków, wciąż były obecne w publicznej rozmowie.

Czy mylę się uznając, że w Polsce sąsiad nie chce zamordować sąsiada? Czy mylę się gdy mówię, że praworządni Polacy nie są żądni krwi rodaków? Czy mylę się gdy twierdzę, że nie jesteśmy głupsi i mniej odpowiedzialni od Szwedów, Finów, Norwegów, Czechów, Słowaków, Ukraińców czy Niemców, którzy posiadają kilka kilkanaście czy kilkadziesiąt razy więcej broni od Polaków? Czy mylę się gdy twierdzę, że komunistyczni oprawcy niszczyli to co tradycyjne, polskie? Wreszcie czy mylę się twierdząc, że polski Sejm, powinien naprawiać to co zniszczyli okupanci? Nie mylę się, mam rację!

Mam rację też w tym, że prawdziwie polski będzie ten Sejm, który nam prawo do broni przywróci! To prawo, którego pozbawili nas komunistyczni okupanci, bo polski patriotyzm zamiłowanie do broni ma w swój rdzeń wpisane!

dobroni_mniejszepoglzmn