Stop “uchodźcom”! Zbieramy podpisy w sprawie referendum.

Mam szczerze w nosie politykę i wyjaśnienia polityków PiS, że przyjmiemy w Polsce “uchodźców”, ale będzie dobrze i nic się nam nie stanie. Nie wierzę w te zapewnienia, ryzyko jest zbyt wielkie. Miało nie być imigrantów i koniec. Przypominam, że izraelski Mossad deklaruje, że nie jest w stanie zweryfikować, który z nich to terrorysta, a który ucieka przed wojną. Nie chcę obcych kulturowo imigrantów w Polsce, a polityce ulegania niemieckim żądaniom mówię NIE. Jej ekscelencja  Angela Merkel zaprosiła “uchodźców” do Niemiec, to niech ich gości na własny rachunek i niebezpieczeństwo.

Można też pomyśleć tak. Jak będzie referendum i będzie wyrażony stanowczy głos Polaków, partia rządząca zyska kolejne argumenty do mówienia stanowczego NIE żądaniom europejskich i niemieckich biurokratów.

Klub Poselski Kukiz’15 ogłosił zbieranie podpisów pod obywatelskim wnioskiem o referendum w tej sprawie. Czuję moralny obowiązek wsparcia ich w tej sprawie. Każdy kto nie godzi się, aby Polki były napastowane seksualnie przez miłujących pokój panów o bliskowschodniej urodzie, powinien wesprzeć tą inicjatywę. Pokażmy politykom, że nie zgadzamy się na igranie z naszym  bezpieczeństwem i wolnością. Przypomnijmy politykom, że oni są u nas na służbie i to My Naród wydajemy im wiążące polecenia.

Powstała strona dzienreferendalny.pl, na tej stronie są wszelkie informacje. Trzeba pobrać listę do zbierania podpisów, zebrać ile się da i wysłać na adres Biura Poselskiego Pawła Kukiza ul. Piękna 31/37, 00-677 Warszawa.

Lista do zbierania podpisów:

Download (PDF, 254KB)

stop-uchodzcom