Polska obywatelska, stowarzyszenia zapraszam Was do współpracy.

Bez aktywności społecznej, która ma kierunek od dołu ku górze, niewiele w Polsce da się zmienić. Wpadłem na pomysł, że na blogu mogę prezentować stowarzyszenia sportowe, strzeleckie i kolekcjonerskie, bractwa kurkowe, grupy rekonstrukcyjne z całej Polski. Oczywiście nie przymusowo, a dobrowolnie.

Każdy kto chciałby, aby stowarzyszenie w którym działa zostało zaprezentowane na stronie trybun.org.pl proszę, aby przygotował opis stowarzyszenia, dane kontaktowe do stowarzyszenia (email, telefon, strona internetowa), może jakieś fotografie z życia stowarzyszenia. Będę to wszytko publikował na Trybunie.

Jestem przekonany, że warto w ten sposób ogłaszać o swojej działalności, zachęcając w ten sposób innych do przyłączania się, a może zakładania własnych stowarzyszeń. Polska obywatelska jest nam wszystkim bardzo potrzebna. W ten sposób połączymy wspólne siły. Na mojej stronie bez trudu będzie można odszukać lokalne stowarzyszenie, w którego działalność będą mogli zaangażować się inni miłośnicy broni palnej. Im nas więcej, tym większą mamy siłę do wszelkiego działania.

Proszę o kierowanie prezentacji stowarzyszeń na adres: andrzej@turczyn.pl Prezentacja będą zamieszczane w zakładce Ogłoszenia.

I jeszcze jedna uwaga. Prezentacja oczywiście nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów, to wypełnianie mojej misji i działalności społecznej.