Nicea, Nicea, Nicea…

Nice, Nicea, Nicea, cały świat dzisiaj o tym pisze. Tak wiele osób straciło życie, a ja zastanawiałem się czy w ogóle o tym pisać?! Co mam napisać, kolejny raz to samo? Czy też to, że Francuz zaatakował Francuzów, A może napiszę, że to kolejna śmierć przez zdziczałego islamistę zadana? Mam wrażenie, że na rozczulanie się nad Francuzami trochę szkoda mojej uwagi. Francja jest już krajem utraconym, to islamski kraj w Europie. Z lewackim prezydentem na czele, gorszą mieszankę trucizny dla cywilizacji trudno wyobrazić sobie.

Mam nadzieję, że w Polsce nigdy nie będzie takiej mikstury – islamu i lewackich rządów. Boże uchowaj nasz proszę! Tak sobie myślę, co by było, gdyby rządziła w Polsce nadal Platforma Obywatelska, albo .Nowoczesna partia Ryśka Petru. Witold Gadowski w cotygodniowym komentarzu donosi, że do Niemiec dotarło już ponad 2 miliony tzw. uchodźców. Jestem przekonany, że już ze znaczną częścią tzw. uchodźców, pod rządami tych partii, mielibyśmy już poważny problem. Czy wyobrażacie to sobie?

Słowo daję, powinniśmy dziękować Bogu, że w ostatniej chwili władza w Polsce trafiła do ludzi, którzy deklarują, że tzw. uchodźców nie będą przyjmować w naszym polskim domu!

Tags: ,