10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Koszaliński Klub Strzelecki Kaliber i Towarzystwo Strzeleckie pod patronatem stowarzyszenia Ruch Obywatelski Miłośników Broni w Warszawie, organizują 10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę wybuchu Powstawia Warszawskiego.

Wzywam wszystkie Organizacje i Stowarzyszenia oraz Obywateli i Obywatelki by w strzelaniu tym wzięli jak najliczniejszy udział, pamiętając, że ucząc się strzelać ćwiczymy oko i dłonie w obronie Ojczyzny. Być dobrym strzelcem to pierwszy obowiązek nie tylko żołnierza, ale każdego obywatela Rzeczypospolitej. Kultywując strzelectwo spełniamy obowiązek wobec Ojczyzny i wykonujemy wezwanie Marszałka Józefa Piłsudskiego: każdy żołnierz obywatelem – każdy  obywatel żołnierzem.

 

W Koszalinie 1 sierpnia 2016 r. w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego będzie można spełnić obowiązek obywatelski i oddać 10 strzałów ku chwale Rzeczpospolitej. Spotykamy się na Strzelnicy Unia ul. Szczecińska 25A od godziny 16,30, strzelanie rozpoczynamy o 17 strzelaniem z VISa.

W trakcie strzelania będzie do obejrzenia wystawa broni palnej dawnej i nowej.

Każdy uczestnik strzelania otrzyma dyplom potwierdzający wypełnienie obywatelskiego obowiązku. Kto chce będzie mógł strzelać do tarczy sylwetkowej, egzemplifikującej zło tamtych czaasów – obrazującej SS-mana.

Koszty udziału w strzelaniu 20 zł gdy ktoś będzie strzelał z własnej broni, 40 zł gdy będzie strzelał z broni zapewnionej przez organizatora.

Strzelanie będzie prowadzone pod czujnym okiem instruktorów strzeleckich.

 

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W STRZELANIU

plakatromb-11-05

 

Tarcza sylwetkowa:

S25C-414040814330_0004

 

Dyplom:

WWW

 

billboard_wydruk-03-022