Grafika z pistoletem VIS przez lewactwo zakazana.

Lewactwo wie jak tresować ludzi, a my obserwując ich próby, możemy poznać jak temu przeciwdziałać. Bez powszechnego działania oddolnego ich misja się w zupełności powiedzie.

Zamieściłem na blogu kilka dni temu wpis poświęcony pierwszej serii koszulek z VIS-em. To mój pomysł, aby taka produkcja została w wdrożona. Uznaję bowiem, że życie społeczeństwa to nie wpisy w Internecie, a codzienność na naszych ulicach.

Tym jak kto się prezentuje w swoim ubiorze też może oddziaływać na postawy społeczne. Kultura posiadania broni palnej to wiele elementów, w tym pokazywanie broni w przestrzeni publicznej. Zaproponowana przez mnie grafika to próba odczarowania tematu, próba zdarcia przekleństwa jakie na broń nałożyli komuniści i jakie bardzo pieczołowicie utrzymują spadkobiercy ich idei. To grafika przywołująca legendę.

Próbowałem uruchomić sponsorowanie mojego postu, który zamieściłem na Facebook. Daremnie moje próby, bo moja wiadomość promuje sprzedawanie albo używanie broni. Obłęd w jakim znalazła się cywilizacja białego człowieka jest przerażający. To obłęd prowadzi do samounicestwienia. Póki łażę po tym świecie nie mam zamiaru w tym obłędzie szukać swego miejsca.

fot1ok

fot2ok

Co począć. Liczę na wsparcie społeczne, na Wasze siły. Nas, normalnych jest jeszcze większość, ale światowe lewactwo opanowało rynek myśli i idei oraz metody przekazu. My mamy metodę szeptaną, oni wielkie tuby, zinstytucjonalizowane przekaźniki nachalnej propagandy. Walka o ostateczne zapanowanie nad Waszymi duszami wkracza chyba w jakąś przełomową fazę. Grafika przez lewactwo zakazana, musi Waszymi siłami wedrzeć się w przestrzeń publiczną, nie ma chyba innej drogi.

1-01