Podkarpackie Stowarzyszenie Taktyczno Kolekcjonerskie w Rzeszowie.

Podkarpackie Stowarzyszenie Taktyczno Kolekcjonerskie w Rzeszowie jest oficjalnie wpisane do rejestru stowarzyszeń, zrzesza coraz to większą liczbę członków i w możliwie sprawny sposób stara się realizować ambitne cele statutowe, które przed sobą postawiło.

Wszystko zaczęło się, jakże by inaczej, na strzelnicy. To właśnie tam pierwszy raz spotkali się inicjatorzy powstania PSTK. Zrzeszeni w strzeleckim klubie sportowym uznali,  iż chcą stworzyć własne prężnie działające stowarzyszenie i wspólnie pracować na rzecz rozwoju strzelectwa oraz kolekcjonerstwa broni. Propagować posiadanie broni zarówno na Podkarpaciu jak i w całym naszym dramatycznie rozbrojonym kraju.

Jedynymi założeniami warunkującymi członkostwo w zamyśle są: szczere zainteresowane tematyką oraz gotowość szerzenia wiedzy z jej zakresu wśród szarych obywateli którzy nadal traktują broń, jako egzotykę bądź luksus.

Stowarzyszenie jest inicjatywą społeczną. Stawiamy na aktywny udział strzelców i entuzjastów broni w szerzeniu kultury jej posiadania. Pomóż nam w propagowaniu tych zacnych idei.

kontakt: pstk9mm@gmail.com

tel. 530 111 699

www: http://pstk.team/

IMG_2597_DxO

IMG_2403_DxO

IMG_2463_DxO