Macierewicz: Polski przemysł zbrojeniowy był przygotowywany do likwidacji.

Nie jest tajemnicą, że polski przemysł zbrojeniowy był przygotowany do faktycznej likwidacji przez koalicję rządzącą Polska przez osiem lat. Ta likwidacja miała się dokonać przez włączenie Polskiej Grupy Zbrojeniowej do wielkiego koncernu międzynarodowego. W tej sprawie podpisano nawet list intencyjny – powiedział na posiedzeniu Komisji Obrony Narodowej szef MON, Antoni Macierewicz. Czytaj więcej…

(źródło telewizjarepublika.pl)


Krótki komentarz. Dlaczego mnie to nie dziwi? Nie dziwi i już! Złodziejskie rządy poprzedniej koalicji za nic miały polski interes narodowy. O poprzednikach niczego dobrego nie da się powiedzieć, jednak czy obecna władza poza płomiennymi słowami pokaże polskie oblicze? O ministrze Macierewiczu mam jak najlepsze zdanie. To jednak nie zmienia moich oczekiwań, że ta część zbrojeniówki, która zajmuje się produkcją broni strzeleckiej w końcu popatrzy na rynek cywilny.

Zastanawiam się co będzie ważniejsze dla obecnej władzy. Czy zabobony wygłaszane przez pięknoduchów jak pan insp. Sokołowski, o strasznie niebezpiecznych pijanych Polakach co to będą strzelać do siebie jak będą mieli broń. Czy ważniejsze okaże się racjonalne rozumienie rzeczywistości i konieczności budowania wewnętrznego rynku broni palnej. Nie wiem, naprawdę nie wiem.

Kibicuję nowej władzy w tym aby zmieniła Polskę. Nie chcę jednak socjalnego grajdołka. Chcę Polskę ludzi wolnych i odważnych, potrafiących dbać o siebie i nieść pomoc innym.

Kategorie: Wiadomości