Skąd biorą się amerykańskie czołgi M1 Abrams?

Władzuchna nasza wie, że jak trwoga to mile w Polsce widziana Abramsa amerykańska załoga. Mam wrażenie jednak, że nie ma władzunia już refleksji nad tym co sprawiło, że czołg Abrams wymyślony został na amerykańskiej ziemi, a nie dajmy na to na rosyjskiej, kubańskiej czy jeszcze w innym kraju wiecznie szczęśliwym.

progres2

Moim zdaniem cały świat opiera się na idei, ta wyprzedza wszystko. Dlaczego władzunia nie dostrzega związku pomiędzy fundamentalnymi ideami Ameryki, a tym, że czołgi M1 Abrams powstały u nich, a nie w Polsce?! Szerzej napiszę, dlaczego Polacy w większości tego nie widzą?!

Biblia, wolność osobista, wolności gospodarcza i karabin, te idee poprzedzały wymyślenie czołgu M1 Abrams.

Poczytajcie amerykańską Deklarację Niepodległości, wspomnijcie historię Ameryki.

Możecie toczyć pianę, pluć ile wlezie, że to nie jest prawdą, że sprawa jest bardziej skomplikowana. Nic wam to nie pomoże!

Amerykę ufundowano na Biblii i wolności, gwarantowanej dostępem do broni. To idee podstawowe, które wciąż sprawiają, że jak trwoga to mile w Polsce widziana Abramsa amerykańska załoga.

Zacznijcie Polacy nadawać znaczenie ideom najlepiej sprawdzonym, które jak widać amerykańskiemu narodowi dały pomyślność i bogactwo. Nasi wrogowie chcą abyśmy wszystko sprowadzali do poziomu materii.

Wstałem rano i myśli mi przyszła taka.

A US army infantry soldier reads a book as a M1A1 Abrams tank passes his back somewhere in the desert outside Kuwait City, March 13, 2003. REUTERS/Kai Pfaffenbach

A US army infantry soldier reads a book as a M1A1 Abrams tank passes his back somewhere in the desert outside Kuwait City, March 13, 2003. REUTERS/Kai Pfaffenbach