Pomóż obronić prawo do broni, wysili email. Generator wiadomości email.

Stowarzyszenie Braterstwo opracowało coś bardzo przydatnego praktycznie. Generator indywidualnych wiadomości email do europosłów. Sam skorzystałem, działa rewelacyjnie.

l-wkp

Pomóż obronić prawo do cieszenia się bronią palną! KE od dłuższego czasu robi zakusy na prawo do posiadania broni palnej. W swoich pomysłach idą coraz dalej i są one coraz głupsze. Wiele osób angażuje się mniej lub bardziej w próby wpłynięcia na Komisję Europejską, żeby odeszła od bezsensownych z punktu widzenia bezpieczeństwa planów. Najłatwiejszą metodą jest wysłanie do Europosłów maila. W ten sposób, jeśli dostaną ich więcej, łatwiej im zrozumieć, że broń to nie jest domena kilku dziwaków, a popularne, rodzinne i bardzo normalne hobby. Wysyłanie maili działa, co przyznają sami europosłowie. Ciężko im ignorować mocny głos swoich obywateli. progres2

Aby maksymalnie ułatwić Ci wysłanie maila, Braterstwo stworzyło generator zaniepokojenia — specjalny program pozwalający na tworzenie indywidualnych, sensownych treści, gotowych do przesłania do posłów. Łącznie jest 10^41 kombinacji. Gwiazd we Wszechświecie jest tylko 10^23. Zatem, sporo kombinacji treści maila, choć mają taki sam sens, nawet jeśli forma jest różna.

Przejdź do strony braterstwo.eu, przygotuj i wyślij email…

l-wkp