Niemcy: uchodźca uzbrojony w maczetę wyciągnął kobietę z namiotu i ją zgwałcił

wolnosc24.pl: Uzbrojony w maczetę czarnoskóry uchodźca napadł na parę turystów w rezerwacie przyrody w Bonn. Napastnik groził im, po czym wyciągnął 23-letnią kobietę i ją zgwałcił. Jej 26-letni towarzysz pozostał w środku i czekał, aż wszystko się skończy. Był przestraszony. Kiedy zwyrodnialec dokonał obrzydliwego przestępstwa i uciekł, Niemiec wkroczył do akcji i zadzwonił na policję. Funkcjonariuszom nie udało się odnaleźć napastnika. Kobieta trafiła do szpitala. Oboje znajdują się pod opieką psychologa.

Policja sporządziła rysopis uchodźcy. Jego portret został umieszczony na plakatach licząc na pomoc obywateli, jeden z nich rozpoznał zboczeńca na ulicy i zawiadomił służby. Funkcjonariusze złapali go mimo, że próbował uciekać. Jednego z nich zaatakował plecakiem. Gwałcicielem okazał się 31-letni Ghańczyk. Testy DNA potwierdziły, że to on dokonał napaści seksualnej. Do Niemiec przyjechał jako uchodźca.

(źródło wolnosc24.pl)


Na szczęście! Na szczęście nikt nie stracił życia! Przecież życie jest najważniejsze! – takim okrzykami obłąkani idioci spod sztandaru lewackiej poprawności powinni skomentować tą wiadomość. Człowiek zdrowy na umyśle, posiadający elementarne poczucie sprawiedliwości zaklnie siarczyście i będzie domagał się zmian prawa do broni. Przecież tu wystarczyłby mały pistolecik w rękach wystraszonego niemieckiego młodzieńca i murzyński napastnik z maczetą nie miałby jakichkolwiek szans. Chłopakowi wróciłaby odwaga, bo miały szanse przeciwstawić się złu. Pistolet, nawet ten najmniejszy wyrównuje wszelkie nierówności pomiędzy siłą napastnika, a ofiary. Mały pistolet czy rewolwer przezwyciężyłby pożądliwości pana czarnoskórego imigranta, przypomniałby mu elementarny zasady zachowania. Zupełnie mała broń palna sprawiłaby, że pan murzyński imigrant postanowiłby podstąpić od zgwałcenia słabej kobiety, w mgnieniu okaz pojąłby bezprawie swojego zachowania.

Ilość wiadomości medialnych donoszących o przestępczych zachowaniach przeróżnych przybyszów, imigrantów, uchodźców, wyznawców religii pokoju jest wprost zatrważająca. Niestety nie działa to na ogłupiałe lewicowe elity. Niestety dotyczy to także Polski. W Polsce wprawdzie ma nie być imigrantów, ale socjalizm jaki uskutecznia PiS, a przez niezadowolenie społeczne będzie narastało, co może doprowadzić do klęski wyborczej tego ugrupowania. No cóż z jakiegoś powodu Polacy nie mają prezydenta, premiera jak Donald Trump…

Upadek Niemców jest całkowity: