Niczym goebbelsowska propaganda – film Komisji Europejskiej o zmianach prawa do broni

Skala kłamstwa i propagandy jaką posługuje się Komisja Europejska jest iście goebbelsowska. Przedstawiam film, jaki pojawił się na stronie Komisji Europejskiej:

Komisja Europejska publicznie twierdzi, że poprzez zaostrzenie reguł dostępu do broni palnej dla PRAWORZĄDNYCH Europejczyków, utrudnia dostęp do broni kryminalistom i terrorystom. Niepojęte! Albo Komisja Europejska twierdzi, że posiadacze pozwoleń na broń – praworządni Europejczycy to kryminaliści i terroryści, albo film przygotował ktoś obłąkany, albo kłamstwo jest zwyczajną metodą prowadzenia polityki przez Komisję Europejską. Znaczyłoby to, że niczym goebbelsowską propagandą jest prezentowany film Komisji Europejskiej o zmianach prawa do broni.

Za wszechwiedzącą WikpediąPropaganda goebbelsowska – ogólnopaństwowa propaganda Niemiecka, kierowana przez ministra propagandy i oświecenia publicznego III Rzeszy Josepha Goebbelsa. Oparta była na kłamstwach i oddziaływaniu na ludność przez środki masowego przekazu – radio, prasę, kino.