W USA kampania nienawiści przynosi krwawe żniwo. Czy w Polsce będzie Cyba 2.0?

Lewicowe sianie nienawiści przynosi “efekty” w Stanach Zjednoczonych. Rozpętana przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi kampania nienawiści, przynosi agresję wyznawców amerykańskiej lewicy i demokratów. Dzisiaj rano w Aleksandrii (Virginia, USA) wyznawca nienawiści wobec republikanów i prezydenta Trumpa strzelał do republikańskich kongresmenów, w skutek czego ciężko ranny został kongresmen Stev Scalise. Atak miał miejsce na boisku sportowym. Na moment przed otwarciem ognia zamachowiec zapytał tylko czy to grają demokraci czy republikanie.

Kongresmen Steve Scalise trafił w stanie ciężkim do szpitala. W szpitalu znaleźli się także dwaj policjanci, którzy bronili kongresmena. Sprawcą okazał się James Hodgkinson, mieszkaniec stanu Virginia, wielokrotnie karany awanturnik i pijak, który formułował na faceboook nienawistne hasła pod adresem republikanów i prezydenta Donalda Trumpa.

 

 

Co chwila pojawiają się kolejne szczegóły. Oto konsekwencje siania nienawiści. W stanach rozpętana na niespotykaną skalę kampania nienawiści wobec Donalda Trumpa i republikanów, przynosi krwawe żniwo. Oczywiście amerykańskie lewactwo usiłuje kierować narrację na temat broni palnej, że za dużo jej na ulicach, że zbyt łatwy dostęp. To naturalne lewicowe działania, zdejmowanie odpowiedzialności z człowieka i przypisywanie jej martwemu przedmiotowi. W tym przypadku jednak dowody są jednoznaczne, lewicowy obłąkaniec zatruty nienawiścią wobec tradycyjnej  Ameryki postanowił z tą Ameryką się rozprawić. Tu nie broń zawiniła, to nie sprawa dostępu do broni. Tu nienawiść zebrała swoje żniwo.

Aż boję się pisać o Polsce, aby się niektórzy nie obrazili, ale chyba trzeba kilka słów ostrzeżenia. W Polsce nienawistnicy z .Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej, różnie inne Boki i UBywatele również w niebywały sposób szczują Polaków na siebie, a w szczególności na partię Prawo i Sprawiedliwość. Mieliśmy już Cybę, także z bronią (nielegalną) palną. Czy będzie Cyba 2.0?

Nienawistnicy usuńcie (jad nawoływania do przemocy) ze swoich języków, bo taki jad może przynieść krwawe żniwo!